Viola Kołakowska obraziła Blankę Lipińską i doczekała się poniżającej riposty. Nowa wojna w show-biznesie

Viola Kołakowska i Blanka Lipińska

Viola Kołakowska i Blanka Lipińska

Viola KołakowskaBlanka Lipińska jest bez wątpienia co najmniej tak gorącym nazwiskiem, jak gorące są sceny łóżkowe w jej książkach i zwiastunie 365 dni. Ale nie wszystkim to się podoba. Zdecydowaną przeciwniczką takiej literatury okazuje się być Viola Kołakowska. Na swoim Instagramie zaatakowała autorkę bestsellerów.

Ociekające wyuzdaniem przygody bohaterów Blanki Lipińskiej niejedną czytelniczkę doprowadziły do drżenia, a może i do czegoś więcej. Jej wielbicielki są bojowe i zdecydowane bronić swojej idolki wszelkimi sposobami. Między innymi przed krytyką. Chociaż wygadana Blanka nie wygląda na taką, która się przejmuje jakąkolwiek krytyką.

Autorka trzech bestsellerów robi swoje i idzie po swoje, jak taran. I osiąga swój cel. W zeszłym roku rozbiła bank i pokonała wszystkich uznanych autorów w ilości sprzedanych książek, włącznie z naszą Noblistką – Olgą Tokarczuk. Oczywiście ilość nie zawsze znaczy jakoś. Ale tego wielbicielkom Blanki mówić nie należy.

Lipińska, idąc za ciosem, podpisała nie tylko umowę z Agorą, ale też skusiła do współpracy przy ekranizacji jej Greya stację TVN. Film będzie miał premierę już 7 lutego. Sądząc po samym zwiastunie, widzów czeka dużo akrobatyki łóżkowej, a także męskiej dominacji nad kobietą. W czasach przyśpieszającej emancypacji taka wizja świata, gdzie mężczyzna jest dominatorem wydaje się anachroniczna. Ale skoro są miłośniczki facetów, którzy krótko trzymają kobiety za kark, to ich sprawa.

Viola Kołakowska obraziła Blankę Lipińską. Co zrobiła?

Viola Kołakowska – matka dzieci Tomasza Karolaka, marząca o roli płatku śniegu w Listach do M., szerzej znana z programu Agent Gwiazdy, gdzie pokazała się jako osoba dość konfliktowa, zamieściła na swoim Instastory przekreślone zdjęcie Blanki Lipińskiej z tekstem:

Stop „kulturze” niskiej.

Intencja celebrytki jest oczywista. Należy do tych, których twórczość Blanki Lipińskiej raczej nie porywa. A takich, wbrew sukcesowi sprzedażowemu, jest całkiem sporo. W komentarzach pod książkami Blanki oprócz zachwytów można znaleźć kilka, delikatnie mówiąc, niepochlebnych uwag.

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Jak na atak Violi Kołakowskiej zareagowała Blanka Lipińska?

Blanka w rozmowie z Plotkiem stwierdziła, że skoro nie zna żadnej Kołakowskiej, to nie będzie się zajmowała jej wypowiedziami. Czyli nieźle przetarła nosa Violi. Bo teraz wyszło na to, że Viola jest dla niej no name’em.

Czy będzie ciąg dalszy wojny? Czy Viola odpowie na lekceważący komentarz Blanki? To trochę jak słynne „I Don’t Know Her” Mariah Carey w kierunku Jennifer Lopez 🙂


Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Viola Kołakowska pali IQOS

Viola Kołakowska pali IQOS

Blanka Lipińska - 365 dni

Blanka Lipińska - 365 dni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×