Szukaj

Viki Gabor o rywalizacji z Roksaną Węgiel. Fani spodziewali się wszystkiego, ale nie tego, że tak ją nazwie

Viki Gabor i Roksana Węgiel

Viki Gabor i Roksana Węgiel

Viki Gabor w wywiadzie po Eurowizji Junior 2020 wypowiedziała się na temat Roksany Węgiel. Jakie relacje je łączą i czy dostrzega w niej konkurentkę?

Viki Gabor w zeszłym roku reprezentowała nasz kraj w konkursie Eurowizji Junior 2019. Zaśpiewała piosenkę Superhero i okazała się bezkonkurencyjna. Podbiła serca jurorów i słuchaczy, dzięki czemu stanęła na najwyższym stopniu podium. Tym samym zapewniła Polsce historyczny wyczyn. Dotychczas żaden inny kraj nie triumfował dwa razy z rzędu (rok wcześniej wygrała Roksana Węgiel).

Kariera Viki ruszyła z kopyta. W wolnych od nauki chwilach bierze dział w kampaniach reklamowych, nagrywa piosenki, pojawia się w programach rozrywkowych. Gabor prowadzi też konto w mediach społecznościowych. Jak powiedziała w rozmowie z Super Expressem, stara się być w stałym kontakcie z fanami:

Popularność jest miłą częścią mojej pracy i pasji. Staram się odpisywać na wszystkie wiadomości od fanów, ponieważ śpiewam i tworzę dla nich. Lubię komunikować się z ludźmi. Nie należę do osób, które są lub udają niedostępne.

Viki Gabor o Roksanie Węgiel. Czy są rywalkami?

Gabor pojawiła się podczas finału Eurowizji Junior 2020, który odbył się w minioną niedzielę. Nastolatka nie tylko fantastycznie otworzyła konkurs, wykonując swój zwycięski utwór sprzed roku. Pojawiła się także na scenie z Roksaną Węgiel i zwycięzcą Eurowizji 2019 – Holendrem Duncanem Laurence’em. Razem zaśpiewali piosenkę Arcade, oczarowując widzów nową jakością brzmienia. Niektórzy uważają ich występ za jeden z mocniejszych punktów wieczoru.

Nastoletnia artystka tuż przed występami znalazła chwilę, by porozmawiać z dziennikarzami. Martyna Rokita z Super Expressu chciał się dowiedzieć, jakie relacje łączą ją z Roxie. Chociaż fani spodziewali się każdej odpowiedzi, to z pewnością nie przypuszczali, że Viki Gabor nazwie ją swoją przyjaciółką:

Nie ma żadnej rywalizacji. Jesteśmy koleżankami i zawsze tak było. Ja z nikim nie rywalizuje, bo myślę, że to jest po prostu głupie i niefajne. A my z Roksaną będziemy śpiewać razem, więc zobaczycie, jakimi jesteśmy przyjaciółkami na scenie.

Nie tylko Gabor, ale także Roksana Węgiel ciepło się wypowiada na temat młodszej koleżanki. Jak niedawno zdradziła w rozmowie z Jastrząb Post, dostała od Viki prezent:

 Miło w ogóle z jej strony, bo wysłała do mnie takiego boksa, płytę, bluzę. Także dzięki Viki, pozdrawiam Cię. Trzymam kciuki za tę dziewczynę. Jest cudowna.

Całość rozmowy można znaleźć tutaj.


scena z: Viki Gabor, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Viki Gabor, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Viki Gabor i Roksana Węgiel zaśpiewały w duecie

Viki Gabor i Roksana Węgiel zaśpiewały w duecie

Viki Gabor i Roksana Węgiel zaśpiewały w duecie

Viki Gabor i Roksana Węgiel zaśpiewały w duecie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×