Szukaj

Roksana Węgiel pochwaliła się prezentem od Viki Gabor. Dostała ekskluzywną niespodziankę [WIDEO]

Roksana Węgiel dostała prezent od Viki Gabor

Roksana Węgiel dostała prezent od Viki Gabor

Roksana Węgiel i Viki Gabor, mimo plotek o rywalizacji, mają bardzo dobry kontakt. Pierwsza zwyciężczyni The Voice Kids zdradziła, jaki prezent dostała od młodszej koleżanki. Zrobiło się jej bardzo miło.

Viki Gabor przeszła niemalże identyczną drogę do sławy, co Roksana Węgiel. Młoda piosenkarka o romskich korzeniach również swoje pierwsze kroki stawiała w programie The Voice Kids. Udało jej się dotrzeć do ścisłego finału, jednak ostatecznie nie zajęła pierwszego miejsca. Nie przeszkodziło jej to jednak w dalszym rozwoju kariery. Nastolatka szybko wkroczyła na salony i stała się jedną z największych gwiazd w kraju. Jej udział w Eurowizji Junior tylko potwierdził jej talent. W finale okazała się być bezkonkurencyjna i powtórzyła wielki sukces swojej poprzedniczki.

Roksana Węgiel dostała prezent od Viki Gabor. Jaki?

Kariera Roksany Węgiel w ostatnich miesiącach nieco zwolniła. Tę lukę w show-biznesie zdecydowanie zapełniła Viki Gabor, która intensywnie promuje swoją debiutancką płytę Getaway. Chociaż prasa ciągle spekuluje, że młode wokalistki ze sobą rywalizują, to okazuje się, że jest zupełnie inaczej.

Roxie, podczas rozmowy z reporterką Jastrząb Post, powiedziała co myśli o utworach Viki. Przy okazji podziękowała jej za wyjątkowy prezent – ekskluzywne wydanie pierwszego krążka Gabor, które ukazało się w limitowanej edycji w pakiecie z bluzą.

Super są. Światowe produkcje, światowy poziom. Miło w ogóle z jej strony, bo wysłała do mnie takiego boksa, płytę, bluzę. Także dzięki Viki, pozdrawiam Cię. Trzymam kciuki za tę dziewczynę. Jest cudowna.

Czy dziewczyny myślą o duecie?

Na razie nie mamy w planach, ale kto wie. Może kiedyś.

Jesteście fanami Roxie, Viki, a może obu?


Viki Gabor – płyta Getaway

Viki Gabor – płyta Getaway

Viki Gabor – płyta Getaway

Viki Gabor – płyta Getaway

Roksana Węgiel na premierze Tajemniczego ogrodu

Roksana Węgiel na premierze Tajemniczego ogrodu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×