Victoria Beckham pochwaliła się gorącym zdjęciem męża. Nagie pośladki Davida na pierwszym planie. Fanki ugotowane

Victoria Beckham

Victoria Beckham

Victoria Beckham podzieliła się w sieci zdjęciem, które wywołało poruszenie wśród fanek. Udostępniła post, na którym widać nagie pośladki jej męża. Internautki szaleją w komentarzach. 

Victoria Beckham i jej mąż David, od ponad dwóch dekad tworzą bardzo zgrany duet. Zaczęli się ze sobą spotykać w 1999 roku. Każde z nich wtedy u szczytu sławy. Piłkarz grał w Manchesterze United, a jego przyszła żona podbijała show-biznes i śpiewała w zespole Spice Girls. Tych dwoje szybko stało się ulubieńcami prasy z całego świata. Kolorowe okładki były pełne ich zdjęć, a dziennikarze rozpisywali się o ich gorącym uczuciu.

Małżonkowie przez ten cały  czas udowadniali, że bardzo się kochają. Wiele razy pojawiały się artykuły, które sugerowały, że przechodzą kryzys. Informowano nawet o zdradach sportowca. Wszystko to jednak zdaje się mijać z prawdą, ponieważ niedawno świętowali oni 22. rocznicę ślubu. Nikt nie przewidział, że uda im się zbudować tak trwałą relację i stworzyć razem wspaniałą rodzinę.

Victoria Beckham pokazała pośladki Davida

Victoria i David tworzą udaną rodzinę. Doczekali się gromadki dzieci. Na kilka miesięcy przed spektakularnym ślubem na świat przyszedł ich najstarszy syn Brooklyn. Kolejny – Romeo – urodził się w 2002 roku, Cruz jest od niego trzy lata młodszy, a jedyna córka, Harper, skończyła 10 lat.

Pomimo natłoku obowiązków zawodowych i rodzinnych oraz upływu czasu, zakochani cały czas darzą się bardzo gorącym uczuciem. Udowadniają to przy okazji kolejnych rocznic, które zawsze świętują w bardzo romantyczny sposób.

Małżonkowie są bardzo aktywni na Instagramie i ku uciesze fanów chętnie publikują kolejne zdjęcia, na których możemy podpatrzeć, jak wygląda ich codzienność. Na profilu projektantki mody pojawił się właśnie bardzo gorący kadr. Victoria pokazała, jak jej mąż wyleguje się w basenie, prezentując nagie i jędrne pośladki. Na potrzeby amatorskiej sesji sportowiec ściągnął czarne majtki Versace:

Szczęśliwej niedzieli, nie ma zaco – napisała pod zdjęciem.

Fanki oszalały na punkcie tego kadru i zasypały profil Victorii komplementami pod adresem męża. Widać, że zdjęcie pośladków Davida „zrobiło” im niedzielę:

  • Tylko pozazdrościć takiego męża.
  • On jest idealny. Zazdroszczę.
  • To będzie udana niedziela. Dzięki, że się podzieliłaś!
  • Czy ktoś zna odpowiedź na pytanie: Dlaczego mój mąż tak nie wygląda?
  • Apetycznie. Dzięki Victoria.

David Beckham w tym roku skończył 46 lat. Widać, że nadal jest w doskonałej formie i ma wierne grono fanek, które ciągle do niego wzdychają.


David Beckham

David Beckham

David Beckham i Victoria Beckham świętują 22. rocznicę ślubu

David Beckham i Victoria Beckham świętują 22. rocznicę ślubu

David Beckham i Victoria Beckham świętują 22. rocznicę ślubu

David Beckham i Victoria Beckham świętują 22. rocznicę ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×