Szukaj

Victoria Beckham o swoich niedoskonałościach. Każda kobieta powinna przeczytać te słowa

Victoria Beckham stosuje tanie kosmetyki

Victoria Beckham stosuje tanie kosmetyki

Victoria Beckham udzieliła wywiadu dla Harper's Bazaar. W szczerej rozmowie opowiedziała o kompleksach, a także rodzinie. Jakie rytuały są w rodzinie Beckhamów?

Victoria Beckham, to jedna z popularniejszych projektantek mody na świecie. Jej projekty wybierane są przez największe światowe gwiazdy, a także co jakiś czas sięgają po nie członkinie rodziny królewskiej. Dodatkowo Beckham spełnia się w roli żony i matki, wychowując czwórkę dzieci. Chociaż wydawałoby się, że jej życie jest idealne, w niektórych przypadkach jest od tego daleko.

Victoria Beckham o kompleksach. Co jej przeszkadza?

O swoich kompleksach, Victoria opowiedziała w najnowszym wywiadzie dla Harper’s Bazaar. Powiedziała, że nie uważa się za piękną, ale nie zamierza walczyć na siłę ze swoim wyglądem:

Czy sądzę, że jestem piękna? Nie, absolutnie nie. Widzę moje wady i niedoskonałości i uśmiecham się do nich: jestem, kim jestem i nie zamierzam tego zmieniać.

A jakie kompleksy ma Victroria? Czego w sobie nie lubi słynna Posh Spice?

Nie lubię oglądać siebie nago, długo nie mogłam zaakceptować za małych piersi, a gdy je powiększyłam, zobaczyłam, że pokochałam ich naturalny kształt. Jako nastolatka miałam kompleks na punkcie cery, sprawiała mi dużo problemów. Dzisiaj już do tego nie wracam, przerobiłam to w sobie.

Dużo mówi się o tym, że firma Beckham zmaga się z poważnymi problemami finansowymi. Czy planuje z niej zrezygnować? Nic z tego. Wyjawiła, że cały czas skupia się na jej rozwoju:

Naprawdę skupiam się na marce, patrząc na jej DNA i moją społeczność. Jestem wierna temu, kim jestem i jakie są moje mocne strony. Widzę je jako piękne ubrania, wspaniałe sylwetki, dziwne kolory, których zwykle nie łączysz, a które są tak bardzo złe, że mają rację.

Victoria Beckham i Harper - London Fashion Week 2019

Victoria Beckham i Harper – London Fashion Week 2019

Pomimo tego, że Victoria na nudę narzekać nie może, umie wyznaczyć sobie priorytety. Jest nią rodzina, o którą bardzo dba. Nie tylko z Davidem sami wychowują dzieci, ale także dbają, by codziennie zasiąść do wspólnej kolacji, co wzmacnia ich relację:

O 18.00 wszyscy jesteśmy razem, jemy obiad, rozmawiamy o tym, co wydarzyło się w ciągu dnia – mówi Beckham.

Takie zachowanie jest godne naśladowania.

Beckhamowie na jachcie Eltona Johna

Beckhamowie na jachcie Eltona Johna

Zobacz: Sylwester 2019 u Beckhamów. Tak świętują najbogatsi. Prywatny pokaz fajerwerków to tylko początek


Victoria Beckam - Harper's Bazaar

Victoria Beckam - Harper's Bazaar

Harper Beckham i Cruz Beckham z rodzicami i chrzestnymi

Harper Beckham i Cruz Beckham z rodzicami i chrzestnymi

Victoria Beckham

Victoria Beckham

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×