Tak mieszka prawdziwa gwiazda! Urszula Dudziak pokazała swoją ogromną posiadłość [WIDEO]

Jak mieszka Urszula Dudziak?

Urszula Dudziak jakiś czas temu znalazła szczęście w ramionach Bogusława Tłomińskiego. Para rozumie się do tego stopnia, że postanowiła zamieszkać razem w nowym domu. Kiedy dowiedziała się o tym rodzina aktorki, była w niemałym szoku. Gwiazda hitu Papaja z rozbawieniem wspomniała jedną z anegdotek na ten temat:

Mój brat np. jak powiedzieliśmy mu: „Lesiu myśmy postanowili sobie wybudować na wsi domek”. Mówił: „Co? Na wsi dom? W tym wieku? Brzozową trumienkę sobie wybudujcie – przyznała aktorka w Dzień Dobry TVN.

Okazuje się, że prace przy budowie 180 metrowej willi są właśnie na ukończeniu. Jak donosi Fakt, właśnie dlatego aktorka pojawia się tam częściej niż zwykle:

Prace idą pełną parą. Urszula coraz częściej tam jeździ, żeby dopilnować robót, i pomieszkuje w gotowej części domu. Z czasem planuje osiedlić się tam na stałe – zdradził informator tabloidu.

Wokalistka, która jeszcze do niedawna ceniła sobie życie w dużej metropolii niż na wsi, dzięki ukochanemu pokochała otoczenie przyrody. W nowej imponującej posiadłości para planuje spędzać sporo czasu:

Miasto nas przytłacza. Boguś wręcz deklaruje, że się stamtąd nie ruszy. A dla mnie to powrót do czasów dzieciństwa, bo wychowywałam się na wsi – przyznawała aktorka w jednym z wywiadów.

Rzeczywiście miejsce, w którym para planuje zamieszkać, jest bardzo wyjątkowe. We wrześniu mogli się o tym przekonać widzowie Dzień Dobry TVN.

Czegoś takiego jeszcze nie było! „Dzień Dobry TVN” szykuje niespodziankę z Magdą Mołek na czele! Zdradzamy szczegóły

Zamyślone twarze i powódź kwiatów. Tomasz Stańko spoczął na Powązkach

Wspaniały hołd dla zmarłego Grzegorza Miecugowa. Znani polscy artyści stworzyli dla dziennikarza niezwykłą piosenkę! [WIDEO]


Urszula Dudziak - akcja

Urszula Dudziak - akcja "Zerwijmy łańcuchy"

Urszula Dudziak - Dzień Dobry TVN 2018

Urszula Dudziak - Dzień Dobry TVN 2018

Urszula Dudziak - DDTVN

Urszula Dudziak - DDTVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×