TVP „wyczyściła” występ Joanny Moro. Tak to teraz wygląda. Internauci z niedowierzaniem przecierają oczy

Joanna Moro

Joanna Moro

Telewizja Polska w social mediach opublikowała nową wersję występu Joanny Moro. Internauci nie ukrywają swojego wzburzenia. W komentarzach rozpętała się burza.

Niedawno Joanna Moro pojawiła się w Operze Leśnej w Sopocie i wystąpiła podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021. Zaśpiewała cover La Plage De Saint Tropez grupy Army of Lover i została ostro skrytykowana przez internautów. Zdaniem wielu, aktorka „zmasakrowała” ten utwór.

Głos w tej sprawie zabrał pracownik Telewizji Polskiej. Wydał oświadczenie, które pojawiło się na łamach Pudelka. Podkreślił, że Joanna Moro w tej sytuacji nie zawiniła. Za niekorzystne wykonanie piosenki odpowiada tancerka, która symulowała śpiewanie w chórkach:

Zarejestrowane fałszowanie podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki nie należy w rzeczywistości do pani Joanny Moro, tylko do tancerki symulującej śpiewanie w chórkach. Omyłkowo został uruchomiony mikrofon z podsłuchem, który ujawniła emisja. Podczas programów na żywo zdarzają się różne okoliczności, w związku z tym bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Pracownik TVP zdradził, że zostały wyciągnięte konsekwencje w stosunku do osoby, która odpowiadała za obsługę show, a także do tancerki, która miała jedynie tańczyć.

TVP opublikowała nową wersję występu Joanny Moro

Chociaż Telewizja Polska oficjalnie milczy na temat sytuacji, w poniedziałek zdecydowała się umieścić na Facebooku nową wersję występu Joanny Moro. Tym razem usunięto wszelkie nieprawidłowości. Stacja zdobyła się na krótki komentarz, w którym podkreśliła, że „tak to naprawdę wyglądało”:

Tak to naprawdę wyglądało! Joanna Moro w wielkim stylu otworzyła finałowy koncert #WakacyjnejTrasyDwójki w Sopocie hitem „La Plage De Saint Tropez”.

Internauci nie pozostawi wpisu bez reakcji. Część z nich w komentarzach nie ukrywa wzburzenia, że Telewizja Polska opublikowała poprawioną wersję piosenki. Są też tacy, którzy uważają takie rozwiązanie za właściwe:

  • Rewelacyjny finałowy koncert. Pięknie Pani Joasiu. Wyglądała Pani zjawiskowo. Świetni prowadzący, bardzo dobre piosenki i wykonanie. BRAWO TVP!!! Niech ten czas trwa.
  • Tak to naprawdę fałszowano. Mandaryna 2 w akcji.
  • TVP dokonało reasumpcji występu w Sopocie i usuwa komentarze na FB.
  • Co za głos. Gdzie można się tak nauczyć śpiewać? Pewnie sporo pracy kosztowało dojście do takiego poziomu wokalnego. Naprawdę wielki szacunek dla „wokalistki” za to wykonanie.
  • Na żywo zapomnieli włączyć playback i było ładnie słychać jak fałszuje, ale za to w internecie już wszystko jest jak być powinno.

Na ten moment Joanna Moro nie skomentowała swojego występu.


Joanna Moro - Wakacyjna Trasa Dwójki screen You Tube

Joanna Moro - Wakacyjna Trasa Dwójki screen You Tube

Joanna Moro - Wakacyjna Trasa Dwójki screen You Tube

Joanna Moro - Wakacyjna Trasa Dwójki screen You Tube

Joanna Moro - Wakacyjna Trasa Dwójki screen You Tube

Joanna Moro - Wakacyjna Trasa Dwójki screen You Tube

Komentarze

  • Gość Elinka pisze:

    Ta pani nie dość że nie umie śpiewać…..to przygłuszała Brzozowskiego i jako konferansjerka gadała jak nakręcona …czyżby czegoś się „najadła” lub nawąchała…nie ma co tu prostować .niech da sobie spokój z konferansjerką oraz śpiewaniem..

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×