Szukaj

Top Model 9: Odcinek w cieniu koronawirusa. Zaskakujące zwroty akcji. Kto odpadł?

Top Model 9 - odcinek 11

Top Model 9 - odcinek 11

Top Model 9 - odcinek 11. Co wydarzyło się w Atenach? Kto zastąpił wyeliminowanego przez koronawirusa uczestnika? Kto okazał się najlepszy, a kto musiał opuścić konkurs?

W środowy wieczór obejrzeliśmy 11. odcinek programu Top Model 9. Uczestnicy polecieli do Aten, ale okazało się, że skład jest inny niż ten, jaki ustaliło jury przez dotychczasowe eliminacje.

Tydzień wcześniej uczestnicy walczyli o wyjazd na fashion week w Atenach. Podczas decydującego zadania wzięli udział w sesji dla polskiej edycji magazynu Vogue. Wykonano ją w Muzeum Narodowym w Warszawie. Finaliści wcielili się w postacie z obrazów, na których tle pozowali. Decyzją jurorów program opuścili: Karolina Płocka i Mariusz Jakubowski.

W Domu Modelek pozostali więc:

  • Dominic D’Angelica,
  • Ernest Morawski,
  • Maja Siwik,
  • Patrycja Sobolewska,
  • Mikołaj Śmieszek,
  • Weronika Kaniewska.

Jednak wnikliwi obserwatorzy zauważyli, że w zapowiedziach dzisiejszego odcinka pojawił się inny skład. Pewne jest też to, że internauci dokładnie prześledzili social media greckich projektantów. Zauważyli, że w pokazach mody pojawią się Maja Siwik, Weronika Kaniewska, Mariusz Jakubowski, Mikołaj Śmieszek i Karolina Kuczyńska. Brakowało m.in. faworyta trwającego sezonu – Ernesta Morawskiego, który prawdopodobnie nie poleciał do stolicy Grecji, a powodem miał być koronawirus.

Top Model 9. Co się wydarzyło w jedenastym odcinku?

Dominic D’Angelica, Ernest Morawski, Maja Siwik, Patrycja Sobolewska, Mikołaj Śmieszek i Weronika Kaniewska mieli pojechać do Aten. Niestety i programu Top Model komplikacje związane z pandemią nie ominęły. Już podczas zapowiedzi dzisiejszego odcinka widzieliśmy, że przynajmniej jeden uczestnik został zastąpiony, ale już wiemy, że do Grecji nie polecieli Ernest, Dominic i Patrycja, stwierdzono u nich koronawirusa. Ich miejsce zajęli wyeliminowani w poprzednich odcinkach Karolina i Mariusz, co przekazał im Michał Piróg.

Podczas pierwszego zadania, inspirowanego filmem „Mamma Mia”, uczestnicy wybrali się na do różnych części miasta, by tam samodzielnie wykonać zdjęcia przypominające ujęcia z filmu, a do dyspozycji mieli papierową mapę Aten. Wyzwanie wykonywali w grupach. Zadanie najlepiej wykonali Mikołaj i Karolina.

W trakcie greckiego fashion weeku nie zabrakło też castingów. Uczestnicy, korzystając z map, musieli trafić w odpowiednie miejsca i zaprezentować się projektantom. Komu uda się wziąć udział w największej ilości pokazów?

Maja zdobyła 4 pokazy, czyli komplet. Mikołaj, dwa pokazy – czyli tyle, ile mogli zdobyć panowie. Weronika, 3 pokazy. Mariusz został zaskoczony propozycją pójścia w 3.

Na koniec obyła się sesja w dość nietypowym miejscu. Zdjęcia wykonywane były na łodzi, a robił je znany fotograf, jurora greckiej edycji „Top Model” – Dimitris Skoulos.

Trudności z pozowaniem na łodzi miała Weronika. Brzemię Złotego Biletu bardzo jej doskwiera, Dawid Woliński nie oszczędzał jej krytycznych słów.

Zadanie ocenili jurorzy wraz z greckim fotografem. Kasia Sokołowska łączyła się w wideo rozmowie. Świetnie wypadł Mikołaj, który zebrał komplementy od wszystkich i wygrał zadanie. Maja spodobała się części oceniających, a Tyszka stwierdził, że powinna pokazać więcej ognia. Karolina także zrobiła dobre zdjęcia. Mariusz zrobił dobrą robotę, ale ma za zadanie popracować nad twarzą podczas sesji. Z programu nikt nie odpadł.

Joanna Krupa skontaktowała się z uczestnikami, którzy nie mogli przyjechać do Aten. Jurorzy zdecydowali, że dadzą im szansę jeszcze powalczyć o finał.

Pękło nam serce, więc postanowiliśmy dac wam szansę. (…) To jest Top Model, musi byc sprawiedliwie.

Radości uczestników nie było końca. O finał powalczą po powrocie reszty modeli z Grecji, już w Polsce.


Top Model 9

Top Model 9

Top Model 9  - Marusz Jakubowski

Top Model 9 - Marusz Jakubowski

Top Model 9  - Karolina Kuczyńska

Top Model 9 - Karolina Kuczyńska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×