Szukaj

Tomek Makowiecki w objęciach z piękną brunetką. To jego nowa partnerka?

Tomek Makowiecki

Tomek Makowiecki

Tomek Makowiecki w zeszłym roku zakończył swoje małżeństwo z Reni Jusis. Od tamtego czasu kolorowa prasa przypisywała mu już kilka partnerek. Tym razem postanowił rozwiać wątpliwości i pozuje w objęciach pięknej brunetki.

Tomek Makowiecki popularność zyskał po udziale w popularnym talent show – Idol. W 2002 roku pojawił się w pierwszej edycji tego programu i chociaż zajął dopiero piąte miejsce, to i tak udało mu się zaistnieć w świecie muzyki. Idąc za ciosem swojej ówczesnej popularności, szybko udało mu się wydać debiutancki krążek zatytułowany Makowiecki Band. W tym samym czasie został też liderem zespołu o tej nazwie. Wspólnie wydali kilka znanych przebojów między innymi Spełni się, czy Między nocą a dniem.

Siedem lat temu przystojny wokalista postanowił powrócić do kariery solowej i po siedmioletniej przerwie wydał swój pierwszy album. Plotkarskie media rozpisywały się o Tomku ze względu na jego udział w Idolu, ale także bacznie przypatrywały się jego małżeństwu z Reni Jusis.

Tomek Makowiecki pokazał nową dziewczynę ?

Tomek Makowiecki przez 11 lat był  mężem Reni Jusis. Para pobrała się w 2008 roku w Konstancinie i wspólnie wychowywali dwójkę swoich dzieci. Ich starszy syn Teofil skończył w tym roku 10 lat, a córeczka Gaja to ośmiolatka. Pod koniec kwietnia zeszłego roku małżonkowie rozwiedli się. O kryzysie w ich związku mówiło się już długo przed ostatecznym zakończeniem małżeństwa.

Wokalistka twierdziła, że jej były mąż niezbyt dobrze wywiązywał się z roli męża i ojca i wpadł w imprezowy tryb życia. Rozstanie tych dwojga przebiegło jednak w bardzo pokojowej atmosferze. Małżonkowie ponad wszystko postawili dobro swoich dzieci i pozostali w dobrych stosunkach.

Tomek Makowiecki coraz rzadziej pojawia się w mediach i również na swoim profilu społecznościowym również nie jest zbyt wylewny. Wczoraj jednak zaskoczył wszystkich, pozując z tajemniczą brunetką. Na dodanym zdjęciu widzimy, jak czule obejmują się, stojąc na jednej z ulic w Sopocie.

View this post on Instagram

???? @yeriomka

A post shared by Tomasz Makowiecki (@tomasz.makowiecki) on

Zdjęcie raczej nie pozostawia żadnych wątpliwości i widać, że Tomek postanowił ułożyć sobie życie od nowa.


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×