Tomasz Sekielski chudnie w oczach. Wszyscy oniemieli na widok nowej sylwetki dziennikarza

Tomasz Sekielski schudł

Tomasz Sekielski schudł

Tomasz Sekielski sporo schudł. Ile waży po metamorfozie? Odchudzony dziennikarz pokazał się publicznie na gali radia ZET. Swoim wyglądem zachwycił wielu sympatyków, którzy doskonale wiedzieli z jak poważnym problemem zdrowotnym się zmaga.

Tomasz Sekielski zaskoczył wszystkich zgromadzonych na gali wręczenia nagród Radia ZET. Dziennikarz, autor szeroko komentowanego dokumentu Tylko nie mów nikomu, wyglądał rewelacyjnie – był chudszy niż kiedykolwiek.

Zobacz: Tomasz Sekielski pokazał żonę Anię! Ma uroczy uśmiech i wygląda jak nastolatka!

Tomasz Sekielski sporo schudł. Najnowsze zdjęcia dziennikarza

Znany dziennikarz przez wiele lat zmagał się z otyłością. Sekielski wielokrotnie próbował schudnąć za pomocą katorżniczych diet i regularnych wizyt na siłowni, jednak żadna z metod się nie sprawdziła. Tomasz przyłożył większą wagę do tematu dopiero wtedy, gdy okazało się, że stan fizyczny zagraża jego zdrowiu.

W sierpniu 2019 roku Tomasz Sekielski poddał się operacji zmniejszenia żołądka. Uważa się, że przy tak dużej nadwadze to najlepszy sposób na zrzucenie kilogramów. Do podjęcia decyzji zmobilizowała go osoba, która zna problem z własnej autopsji – Henryka Krzywonos.

Całe przedsięwzięcie odbyło się w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Olsztynie. Operację przeprowadził doktor Wiesław Pesta. Zmniejszył on żołądek dziennikarza, wycinając jego znaczną część.

Tomasz bardzo dzielnie zniósł operację i od razu po wybudzeniu się z narkozy podzielił się z internautami radosną nowiną:

Trochę mnie nie było, ale wracam i to w nowej lepszej wersji bez 4/5 żołądka!!! Tak, to nie żart. Już jakiś czas temu, po konsultacjach z lekarzami i badaniach, uznałem że nie ma odwrotu. Dlatego poddałem się operacji bariatrycznej. To wielki krok w mojej walce o zdrowie i życie.

Tomasz Sekielski sporo schudł

Tomasz Sekielski sporo schudł

Podczas niedawnej gali Radia Zet dziennikarz był nie do poznania. Jego sylwetka była znacznie szczuplejsza, a co za tym idzie, twarz zyskała o wiele lepsze proporcje. Odchudzony Sekielski chwalił się przyjaciołom, że udało się mu pozbyć już ponad 40 kilogramów.

Tomasz wraz z bratem są autorami głośnego dokumentu Tylko nie mów nikomu. Ich twórczość została doceniona i otrzymali wyróżnienie za poruszający film. Na koniec stycznia zapowiedziana została premiera drugiego już dzieła braci Sekielskich – Zabawa w chowanego.

Zobacz: Tomasz Sekielski poddał się operacji zmniejszenia żołądka. Zamieścił wideo z zabiegu – tak walczy z otyłością


Tomasz Sekielski sporo schudł

Tomasz Sekielski sporo schudł

Tomasz Sekielski sporo schudł

Tomasz Sekielski sporo schudł

Tomasz Sekielski przeszedł operację zmniejszenia żołądka

Tomasz Sekielski przeszedł operację zmniejszenia żołądka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×