Szukaj

Tomasz Kot ma szansę na międzynarodową karierę! Dostał główną rolę w światowej produkcji! Kogo zagra?

Tomasz Kot otrzymał nową rolę. Polski aktor wcieli się w rolę Nikola Tesli w filmie biograficznym. Zobacz kiedy ruszą zdjęcia i co wiadomo na temat nowej produkcji. 

Tomasz Kot to kolejna gwiazda, której występ w Zimnej Wojnie Pawła Pawlikowskiego otworzył drzwi do międzynarodowej kariery. Aktor, który zagrał jedną z głównych ról w filmie polskiego reżysera, teraz będzie mógł wykazać się w zagranicznej produkcji.

Kot zagra bowiem wynalazcę i futurystę Nikola Teslę w filmie biograficznym. Za jego reżyserię odpowiadać będzie Anand Tucker, który znany jest z obrazów takich jak m.in. Troje do pary, a także Oświadczyny po irlandzku. To właśnie on zadecydował, że to Polak powinien otrzymać główną rolę:

Tomasz jest znakomitym aktorem, a kiedy zobaczyłem jego niezwykły występ w Zimnej Wojnie, nie miałem wątpliwości co do tego, kto powinien grać w Teslę – przyznał Trucker w wywiadzie dla Deadline

Współpracą podekscytowany jest nie tylko reżyser, ale także sam zainteresowany. Kot w poniedziałkowe popołudnie na swoim Instagramie umieścił wpis, w którym podkreślił, że jest bardzo szczęśliwy z powierzonej mu roli:

Szczęśliwy jestem baaardzo a serce mi bije tak samo jak przed „Skazanym na bluesa” i „Bogami”! Jest moc!

W filmie Tesla zostanie pokazany jako wybitny człowiek i wynalazca, który nie tylko realizuje swoje marzenia, ale zmaga się m.in. z problemami finansowymi, a także wewnętrznymi demonami. Na ten moment nie wiadomo kto znajdzie się w obsadzie, a także kiedy ruszą zdjęcia.

 

Zobacz: Tomasz Kot gwiazdą amerykańskiego „Vogue’a”! Największe światowe gwiazdy mogą pomarzyć o takiej sesji! Co za fota!

Zobacz: Tomasz Kot o tym, co „Zimna Wojna” zrobiła dla jego kariery: „Dzieją się rzeczy niezwykłe” [WIDEO]

Zobacz: Nie tylko Joanna Kulig, ale także Tomasz Kot ma szansę na międzynarodową popularność!


Tomasz Kot w amerykańskim Vogue, zdjęcie zrobił sam Peter Lindbergh

Tomasz Kot w amerykańskim Vogue, zdjęcie zrobił sam Peter Lindbergh

Tomasz Kot - Kryształowe Zwierciadła 2019

Tomasz Kot - Kryształowe Zwierciadła 2019

Tomasz Kot - Orły 2019

Tomasz Kot - Orły 2019

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×