Tomasz Barański jest zakochany. Jego 20-letnia partnerka jest piękną mistrzynią biegania

Tomasz Barański

Tomasz Barański

Tomasz Barański jest zakochany. Do sieci trafiło romantyczne zdjęcie tancerza programu Taniec z gwiazdami i jego nowej dziewczyny. Kim jest piękna blondynka?

Tomasz Barański swoją karierę zaczynał w piątej edycji You Can Dance, gdzie oceniali go Michał Piróg i Agustin Egurola. To wtedy już zdobył sporą popularność. Bardzo szybko zyskał też sympatię decyzyjnych producentów i rozpoczął swoją przygodę z Tańcem z Gwiazdami. To właśnie ten program dał mu największą sławę i zdarza się, że był większą gwiazdą, niż partnerka, z którą tańczył.

Barański założył swoją szkołę tańca Next i jest bardzo znany nie tylko w branży, ale także wśród widzów lubujących się w programach typu show. Jest też bardzo aktywny w social mediach. Jednak zdjęciami z nowa ukochana się nie pochwalił. Jednak bystremu oku internautów nic nie umknie. Dla kogo zabiło mu mocniej serce?

Tomasz Barański ma nową dziewczynę

Tomasz Barański ma za sobą kilka głośnych związków. Był związany z tancerką Edytą Herbuś i aktorką Klaudią Halejcio, którą poznał na planie Tańca z gwiazdami. Po rozstaniu z nią niewiele mówił o swym życiu uczuciowym, nie pojawiał się na salonach z żadną partnerką. W zeszłym roku jednak media obiegły informacje, że spotyka się z Pauliną Przestrzelską. Dziewczyna dała się poznać dzięki udziałowi w szóstej edycji programu You Can Dance – Po prostu tańcz. Dotarła do samego finału konkursu i zajęła w nim drugie miejsce. Na Instagramach zakochanych pojawiało się sporo zdjęć. Jednak uczucie nie przetrwało próby czasu, a Barański najwyraźniej już znalazł pocieszenie.

Internauci zauważyli, że tancerz został oznaczony na profilu Michaliny Warulik. Piękna blondynka, która w była mistrzynią biegania, pokazała zdjęcie z Tomaszem.

Emotikonka i opis na zdjęciu mówią wszystko. To nowa miłość Tomka Barańskiego. Trzeba przyznać, że 20-latka i tancerz tworzą malowniczą parę.


Tomasz Barański i Michalina Warulik

Tomasz Barański i Michalina Warulik

Tomasz Barański - nowa miłość

Tomasz Barański - nowa miłość

Tomasz Barański i Michalina Warulik

Tomasz Barański i Michalina Warulik

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×