Szukaj

Tom Cruise i Nicole Kidman są o krok od pogodzenia się po 20 latach od rozwodu. Powodem są ich dzieci

Nicole Kidman i Tom Cruise pogodzą się?

Nicole Kidman i Tom Cruise pogodzą się?

Nicole Kidman i Tom Cruise byli małżeństwem przez 11 lat. Rozwiedli się w 2001 roku. Długo nie utrzymywali ze sobą kontaktu, jednak teraz tabloidy donoszą o tym, że wszystko jest na dobrej drodze, by udało im się pogodzić.

Nicole Kidman i Tom Cruise poznali się podczas pracy nad filmem Szybki jak błyskawica. Zakochali się w sobie i pobrali się w Wigilię Bożego Narodzenia w 1990 roku. Adoptowali dwoje dzieci, Isabellę i Connora.

Ich rozwód nie odbył się w dobrej atmosferze. Jedną z przyczyn rozstania był romans aktora na planie nowego filmu, oraz jego wiara, bowiem aktor w latach 90. wstąpił do kościoła scjentologicznego, co spowodowało silne zgrzyty w relacji.

Warto zaznaczyć, że adoptowane dzieci pary  również nie utrzymują kontaktu z Nicole Kidman, ponieważ jak ich ojciec, są scjentologami. Mimo to po latach jest szansa na to, że relacje zostaną odnowione. Zobaczcie, co donoszą tabloidy.

Nicole Kidman i Tom Cruise pogodzą się po 20 latach od rozwodu?

Zbliża się 20 lat, odkąd Nicole Kidman i Tom Cruise zakończyli swoje małżeństwo, a teraz walczący niegdyś małżonkowie są skłonni zostawić za sobą trudną przeszłość – i ponownie łączą się w nadziei na naprawienie relacji, zarówno na ekranie, jak i poza nim.

Informator New Idea ujawnia, że za namową dobrego przyjaciela, Russella Crowe, aktorka próbuje ponownie nawiązać przyjaźń i możliwe kontakty zawodowe z Tomem, co w konsekwencji doprowadzi do pojednania z jej adoptowanymi dziećmi Isabellą (27 lat) i Connorem (25 lat).

Nicole i Tom zranili się okropnie podczas rozwodu, a Connor i Bella zdystansowali się od matki. Trudno jest jej przyznać, że droga do ich serc prowadzi jedynie przez ich ojca.

Nicole Kidman i Tom Cruise z dziećmi Isabellą i Connorem (1995 rok)

Nicole Kidman i Tom Cruise z dziećmi Isabellą i Connorem (1995 rok)

Informator mówi, że odzyskanie poprawnych stosunków z Tomem jest kluczem do powrotu do relacji, chociaż spotkanie twarzą w twarz po tylu latach może doprowadzić do wybuchowej rozmowy – zwłaszcza jeśli poruszony zostanie temat scjentologii.

Keith Urban i ich córki Sunday and Faith, nigdy nie zrezygnują z naprawiania relacji ze starszym rodzeństwem. Wszystko wskazuje na to, że oboje wyrośli na cudownych młodych ludzi, a Nicole jest smutna, że ​​nie bierze w udziału w ich życiu.

Mąż aktorki w pełni wspiera jej starania o odzyskanie kontaktu z byłym mężem. Prawdopodobnie powstanie także film Nicole i Toma. Nie ma wątpliwości, że gwiazda długo i intensywnie myślała o tym, by pozwolić mu wrócić do swojego życia – osobiście i zawodowo – i jest duża szansa, że ​​omówiła to ze swoim powiernikiem, Perem Saari, który poradził jej, jak tego dokonać.

Mostem, który ma pozwolić na ponowne rozmowy, są wspomnienia obojga. Nicole jeszcze niedawno mówiła w NYT, że tworzyli szczęśliwe małżeństwo.

Byliśmy szczęśliwym małżeństwem. Po scenach chodziliśmy na gokarty. Wynajmowaliśmy miejsce i ścigaliśmy się o 3 nad ranem. Nie wiem, co jeszcze powiedzieć. Może nie jestem w stanie spojrzeć wstecz i przeanalizować tego. Albo nie chcę

I wydaje się, że wspomnienia Nicole o starych dobrych czasach rozgrzały też serce jej byłego męża. Zachęciły do pomysłu kolejnej współpracy.

Tom jest chętny, by spotkać się, gdy tylko pozwolą na to ich harmonogramy – mówi osoba wtajemniczona, dodając, że obecnie kręci w Wielkiej Brytanii, podczas gdy ona może wracać do Irlandii Północnej na powtórne zdjęcia do The Northman.

Porównują kalendarze i rozważają lunch w Londynie. Oczywiście dodatkiem w każdym spotkaniu z Tomem dla Nicole byłoby również spotkanie z Bellą i Connorem. Chociaż ona utrzymuje, że popiera wybór jej adoptowanych dzieci, by praktykować scjentologię tak jak ich ojciec, i że kocha ich bezwarunkowo, to niestety przez lata tak wiele w ich życiu przegapiła.

Jak widać, oboje są gotowi na pewne kompromisy, które mogą doprowadzić do ponownego spotkania na gruncie prywatnym i zawodowym. Co z tego wyniknie? Niedługo się okaże.


Nicole Kidman i Tom Cruise

Nicole Kidman i Tom Cruise

Nicole Kidman i Tom Cruise

Nicole Kidman i Tom Cruise

Nicole Kidman i Tom Curise

Nicole Kidman i Tom Curise

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Nawet nie czytałam całości , bo na tego ćwoka szkoda mojej uwagi . Chce jednak dodać , że on niszczy , a nie buduje . Mam nadzieją ze Nicol nadal jest rozsądną kobietą .

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×