NewsyMiranda Kerr i Tom Cruise są parą?

Miranda Kerr i Tom Cruise są parą?

Fotografia: ONS
Fotografia: ONS
Ewelina Buchnajzer

04.11.2014 14:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mówi o tym całe Hollywood!

Od kiedy Tom Cruise rozwiódł się  Katie Holmes, z którą mają córeczkę - Suri żadne z nich nie ułożyło sobie życia na nowo. Wprawdzie zarówno aktorowi jak i Kate przypisywano nowe romanse i podsycano atmosferę zdjęciami zrobionymi na kolacjach, spacerach czy wakacjach z domniemanymi partnerami to oficjalnie żadne z nich nie potwierdziło związku.

Jednak jak donisi amerykańska prasa wszystko już wkrótce może się zmienić! Tom podobno na zabój zakochał się w modelce Mirandzie Kerr.

Jeden z aniołków Victoria's Secret jest obecnie w trakcie rozwodu z Orlando Bloomem. Podobno para cały czas pozostaje w przyjacielskich stosunkach ze względu na ich syna. Twierdzą, że miłość się wypaliła, ale wzajemne zrozumienie pozostanie na zawsze.

Cruise i Kerr poznali się rok temu na jednej z londyńskich imprez. Coś między nimi zaiskrzyło i od tej pory aktor nie może przestać myśleć o pięknej modelce.

Od momentu, gdy zobaczył ją po raz pierwszy na imprezie, nie może sobie jej wybić z głowy. Jest w niej totalnie zakochany - mówi znajomy aktora w rozmowie z australijską gazetą New Idea.

Myślicie, że jest coś na rzeczy, czy to tylko zwykle plotki?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także