NewsyNicole Kidman wściekła się na dziennikarkę i przerwała wywiad. Furię wywołało pytanie o Toma Cruise'a

Nicole Kidman wściekła się na dziennikarkę i przerwała wywiad. Furię wywołało pytanie o Toma Cruise'a

Nicole Kidman i Tom Cruise
Nicole Kidman i Tom Cruise

30.12.2021 12:40, aktual.: 30.12.2021 16:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nicole Kidman Tom Cruise byli małżeństwem w latach 1990-2001. W tym czasie adoptowali dwójkę dzieci: Isabellę (ur. 1992) i Connora Antony’ego (ur. 1995). Adopcje miały związek z trudnościami zajścia w ciążę przez Nicole. Sławna aktorka poroniła, co było dla niej wielką traumą. Tom był w tamtym czasie gorliwym członkiem Kościoła scjentologicznego. Przywiązania do wiary wymagał też od swoich dzieci. Nic więc dziwnego, że cała rodzina miała pretensje do Kidman o to, iż niezbyt gorliwie angażuje się w scjentologię.

Różnice światopoglądowe ostatecznie doprowadziły do rozwodu pary. Sąd przyznał opiekę nad dziećmi Tomowi. W kolejnych latach praktycznie zupełnie nie miała z nimi kontaktu. W 2015 roku spotkała się z Tomem, ale do pojednania nie doszło. Nicole nie dostała nawet zaproszenia na ślub swojej córki. Dzieci nie przyszły też na pogrzeb dziadka – ojca Kidman.

Nicole, po latach, opowiadała o swoim związku z Tomem jako o życiu w bańce, która wykrystalizowała się na skutek sławy obu partnerów:

Jest coś w tego rodzaju egzystencji, że jeśli naprawdę skupiacie się na sobie nawzajem i znajdujecie się w tej bańce, to jest to bardzo odurzające, ponieważ jesteście tylko we dwoje... I jest tylko jedna osoba, która przez to przechodzi. Więc zbliża to was bardzo i jest niesamowicie romantyczne.

Dziś jednak nie wypowiada się na temat tego związku zbyt chętnie. Boleśnie przekonała się o tym dziennikarka. Gorzko pożałowała zadanego przez siebie pytania.

Nicole Kidman oburzona pytaniem dziennikarki o Toma Cruise'a

Nicole promuje obecnie film ze swoim udziałem pt. Being the Ricardos. Nicole gra w nim Lucille Ball, która zmaga się z kryzysem w związku z Desim Arnazem (w tej roli Javier Bardem). W ramach promocji udzieliła wywiadu dziennikarce brytyjskiego The Guardian. Opowiedziała jej o relacji pokazanej w nowym filmie:

To jest (film – przyp. red.) o twórczym i romantycznym związku, który nie działa. Wynikają z tego niespodziewane rzeczy. I kocham to. Kocham to, że to nie jest szczęśliwe zakończenie (para się rozwodzi– przyp. red.). Ten film mówi o tym, że można sprawić, by niezwykły związek kwitł i pozostawić po nim resztki, które będą istniały na zawsze. To jest naprawdę wspaniałe.

Po czym dodała:

Nie możesz sprawić, by ludzie zachowywali się tak, jak chcesz, a czasami zakochasz się w kimś, kto nie będzie tym człowiekiem, z którym spędzisz całe życie. I myślę, że to wszystko jest ze sobą bardzo powiązane.

Dziennikarka, słysząc tę opinię, zapytała Nicole, czy mówiąc ostatnie zdania, miała na myśli swój związek z Tomem, co doprowadziło ją do wściekłości.

O mój Boże, nie, nie. Absolutnie NIE! Szczerze mówiąc, to było tak dawno temu, że nie da się tego porównać. I prosiłabym też, żebym nie była zaszufladkowana w ten sposób. Czuje, że to jest prawie seksistowskie, bo nie jestem pewna, czy ktokolwiek powiedziałby coś takiego mężczyźnie – powiedziała, a następnie podziękowała za dalszą rozmowę.

W 2006 roku Nicole wyszła za Keitha Urbana. Ma z nim dwoje dzieci: Sunday Rose (ur. 2008) i Faith Margaret (ur. 28 grudnia 2010). Dziewczyny urodziły surogatki.

O czym jest film Being the Ricardos?

Film Being the Ricardos opowiada prawdziwą historię celebrytów z poprzednich dekad. Premiera obrazu miała miejsce w tym miesiącu. W opisie w serwisie Filmweb czytamy:

Lucy i Desim zmagają się z kryzysem, który może zakończyć zarówno ich karierę jak i małżeństwo.

Zwiastun produkcji możecie zobaczyć poniżej.

  • Nicole Kidman i Keith Urban
  • Nicole Kidman - Otwarcie muzeum Amerykańskiej Akademii Filmowej
  • Nicole Kidman i Keith Urban - Złote Globy 2020
  • Nicole Kidman – Złote Globy 2020
  • Nicole Kidman i Tom Curise
  • Nicole Kidman z córkami - Złote Globy 2021
  • Nicole Kidman - Złote Globy 2021
  • Nicole Kidman i Tom Cruise
[1/8] Nicole Kidman i Keith Urban
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także