Tłusty Czwartek u gwiazd. Instagram zmienił się w luksusową cukiernię! Anny Lewandowskiej nikt nie przebije

Tłusty Czwartek 2020

Tłusty Czwartek 2020

Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska, Andrzej Piaseczny... Gwiazdy świętują Tłusty Czwartek. Słodkie zdjęcia zalały internet. Instagram wygląda jak wypasiona, ociekająca lukrem cukiernia.

Tłusty Czwartek to dzień, w którym nie liczy się kalorii. Rozpoczyna ostatni tydzień karnawału, a także zapowiada zbliżający się wielkimi krokami post, w którym katolicy powstrzymują się od zabaw.

Nic więc dziwnego, że w ten dzień wiele osób objada się słodyczami, a do cukierni Magdy Gessler już od samego rana ustawiają się tłumy klientów. Według jednego z przesądów, jeśli ktoś w tłusty czwartek nie zje ani jednego pączka – w dalszym życiu nie będzie mu się wiodło.

Tłusty Czwartek 2020 – Jak świętują go gwiazdy?

Po słodkie przysmaki sięgają trenerki, które na co dzień namawiają do trzymania diety i dbania o formę. Wśród nich jest m.in. Ania Lewandowska. Z okazji święta pokazała brzuszek w pełnej okazałości. Skomentowała je w żartobliwy sposób:

Myślicie, że ktoś zauważy ile pączków zjadłam? Tłusty czwartek nie może być za chudy – podpisała zdjęcie gwiazda.

Anna Lewandowska - Tłusty Czwartek 2020

Anna Lewandowska – Tłusty Czwartek 2020

To jednak dopiero początek. Instagram zamienił się w luksusową cukiernię, w której gwiazdy chętnie dzieliły się zdjęciami słodkich przysmaków. Fotografie opublikowali m.in. Ewa Chodakowska, Andrzej Piaseczny, Piotr Rubik, Agata Rubik, Ewa Wachowicz, Jakob Kosel, Mariola Bojarska-Ferenc, Patrycja Wieja, Mariola Bojarska-Ferenc, Mariusz Brzozowski, Małgorzata Ohme, Anna Starmach.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz także: Wpadka w filmie o Zenku. Przedstawili historię innej gwiazdy disco polo! Jest skandal


Andrzej Piaseczny - Tłusty Czwartek 2020

Andrzej Piaseczny - Tłusty Czwartek 2020

Ewa Wachowicz - Tłusty Czwartek 2020

Ewa Wachowicz - Tłusty Czwartek 2020

Jakob Kosel - Tłusty Czwartek 2020

Jakob Kosel - Tłusty Czwartek 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×