Szukaj

Ceny pączków u Magdy Gessler nie odstraszają Polaków. Przed cukiernią kolejki jak za czasów PRL-u [WIDEO]

Magda Gessler - tłusty czwartek

Magda Gessler - tłusty czwartek

Magda Gessler z okazji Tłustego Czwartku, przygotowała pyszne pączki. Jakie smaki? Ile kosztują? Czy przed cukiernią utworzyły się duże kolejki? 

Magda Gessler to jedna z popularniejszych polskich restauratorek, której smak uratował setki knajp od bankructwa. Kuchenne rewolucje, które prowadzi, zawładnęły już całą Polską. Nic więc dziwnego, że Gessler po latach obecności w polskiej branży gastronomicznej, urosła do miana mentora, z której zdaniem liczą się tysiące osób w naszym kraju.

Magda Gessler – pączki w tłusty czwartek. Gdzie można je kupić?

Fani gwiazdy nie tylko chętnie oglądają Kuchenne rewolucje, ale także sięgają po jej produkty. Tak jak w tłusty czwartek, który jest świętem pączków. Poprzedza on czas rozpoczęcia Wielkiego Postu, w którym katolicy powstrzymują się od zabaw. Rozpocznie się on już w przyszłym tygodniu.

Jakie rarytasy Gessler przygotowała dla swoich fanów, by umilić im święto pączków? Okazuje się, że można wybierać z całej gamy produktów, które oferowane są m.in. przez lokal Słodki Słony, znajdujący się w Warszawie. Można skosztować przysmaki o następujących smakach: z czekoladą, jagodami, śliwką, różą, adwokatem, maliną oraz jagodami.

Ile kosztuje jeden pączek? Trzeba zapłacić za niego 10 zł. Dla tych, którzy jednak nie lubią tego rodzaju słodyczy, są też dostępne faworki, które także znajdują się w ofercie. Chociaż cena za jednego pączka do najniższych nie należy, przed popularną, warszawską cukiernią już od samego rana tworzą się kolejki, co udowadnia, że liczy się nie niska cena, a smak i wysoka jakość oferowanych produktów.

Zobacz także: Wielka gwiazda podpadła Magdzie Gessler. Wyszła z jej restauracji bez płacenia: „Nigdy nie wróciła”


Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler - rusza nowy sezon Kuchennych rewolucji

Magda Gessler - rusza nowy sezon Kuchennych rewolucji

Magda Gessler - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Magda Gessler - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×