Szukaj

Totalnie odmieniona Taylor Swift powraca z zabójczą fryzurą! Tak czesały się gwiazdy ponad 40 lat temu!

Taylor Swift nowa fryzura

Taylor Swift nowa fryzura

Taylor Swift jak Pattie Boyd w Harper’s Bazaar

Taylor Swift zdążyła już zaprezentować się nam w co najmniej kilku wcieleniach. Była gwiazdą country, słodką pop wokalistką, dziewczyną z sąsiedztwa, a nawet kobietą wampem. Tym razem autorka hitu Blank space zaskoczyła swoim wcieleniem, które możemy podziwiać na łamach amerykańskiej edycji magazynu Harper’s Bazaar.

W najnowszej sesji, której autorem jest fotograf rodziny królewskiej, mający polskie korzenie Alexi Lubomirski, Taylor wystylizowana jest na Pattie Boyd – Brytyjkę, która w latach 60. i 70. trzęsła światem mody. Sporym zainteresowaniem kolorowej prasy cieszyły się wówczas nie tylko sukcesy Pattie, ale też jej życie prywatne, w tym burzliwa relacja z uzależnionym od heroiny i alkoholu Ericem Claptonem, który o jej względy zabiegał przez ponad 10 lat. To właśnie na cześć Pattie stworzył swój legendarny hit Layla. Ostatecznie dopiął swojego. Para pobrała się w 1979 roku, a niespełna dekadę później, w 1988 roku, rozwiodła na podstawie „niewierności Claptona oraz nieuzasadnionych zachowań”.

Obecnie Pattie ma 74 lata. Jej lekko falowana fryzura z zaczesaną na lewą stronę grzywką stała się symbolem mody lat 60., i jak się okazje – genialnie pasuje do urody Taylor Swift, czego dowodem jest wspomniana sesja zdjęciowa, w której na jednym ze zdjęć gwiazda popu pozuje z ikoną mody.

Efekty możecie zobaczyć poniżej.


Pattie Boyd u szczytu kariery – w latach 60.

Pattie Boyd u szczytu kariery – w latach 60.

Ślub Pattie Boyd i Erica Claptona – 1979 rok

Ślub Pattie Boyd i Erica Claptona – 1979 rok

Pattie Boyd i Eric Clapton przed ślubem – 1976 rok

Pattie Boyd i Eric Clapton przed ślubem – 1976 rok

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Taylor w każdym wydaniu wygląda bosko <3 no i ten kolor dopasowany do jej urody, ściągnęłam sobie fotki na telefon, żeby fryzjer mi coś podobnego ufarbował revlonem z hologramem. Zależy mi na naturalnym efekcie, a co do strzyżenia to chyba wolę long boba.

  • marta pisze:

    Widziałam efekty tej sesji Taylor wygląda wystrzalowo

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×