„Taniec z Gwiazdami”: Oto półfinaliści. Odpadła uwielbiana para. Aż nie chce się wierzyć

Taniec z Gwiazdami - odcinek 6

Taniec z Gwiazdami - odcinek 6

Taniec z gwiazdami 11: odcinek szósty. W odcinku zobaczyliśmy występy par i ich gości specjalnych. Kto wypadł najlepiej? Kto odpadł z programu? 

Taniec z gwiazdami 11 – szósty odcinek show już za nami. Tydzień temu, mimo że nie mieli najniższych not od sędziów, program opuścili Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska.

Kolejna odsłona show odbyła się pod znakiem koronawirusa. Organizatorzy poinformowali, że w programie nie zatańczy Bogdan Kalus, który został objęty kwarantanną, podobnie jak jego partnerka, Lenka Klimentova. Tancerze wystąpili także bez publiczności.

WAŻNY KOMUNIKAT 📣 W dzisiejszym odcinku @tanieczgwiazdami niestety nie zobaczymy wszystkich par. Zabraknie m.in. Bogdana Kalusa i @lenkakliment, którzy są na kwarantannie. Dzisiejszy odcinek odbędzie się bez udziału publiczności. Wszystkim życzymy zdrowia i widzimy się o 20:05 w @polsatofficial #tanieczgwiazdami #tzgpolsat #tzg11

View this post on Instagram

📣 WAŻNY KOMUNIKAT 📣 W dzisiejszym odcinku @tanieczgwiazdami niestety nie zobaczymy wszystkich par 😔Zabraknie m.in. Bogdana Kalusa i @lenkakliment, którzy są na kwarantannie. Dzisiejszy odcinek odbędzie się bez udziału publiczności. Wszystkim życzymy zdrowia i widzimy się o 20:05 w @polsatofficial #tanieczgwiazdami #tzgpolsat #tzg11

A post shared by Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) on

W programie nie pojawił się także Janek Kliment.

@janekkliment również musiał się poddać kwarantannie i nie zobaczymy go w dzisiejszym odcinku. Wkrótce poinformujemy Was, z kim zatańczy dziś @aniakarwan. Wszyscy pozostali uczestnicy oraz ekipa przeszli testy, które dały wynik negatywny, czyli nie wykazały zakażenia #tanieczgwiazdami #tzgpolsat #tzg11

Taniec z Gwiazdami 11 – szósty odcinek po przerwie. Gość specjalny

W ubiegły piątek show minęło pod znakiem wielkich wzruszeń. Gwiazdy do udziału w TzG zaprosiły bliskie sobie osoby, a następnie zadedykowały występ komuś specjalnemu. Nie zabrakło łez i niezapomnianych momentów.

Kogo w tym tygodniu zganiło, a kogo pochwaliło jury w składzie Iwona Pavlovic, Michał Malitowski i odmieniony Andrzej Grabowski?

Na początku online pojawił się Bogdan Kalus, który życzył pozostałym uczestnikom powodzenia. Następnie dowiedzieliśmy się, że Anna Karwan zatańczy z Kamilem Kuroczko, który zastąpił Janka Klimenta. Gwiazda nie ukrywała w wideo, że sytuacja wstrząsnęła nią.

Specjalnym gościem tańczących jako pierwsi Julii i Stefano była Agnieszka Sienkiewicz. Energetyczny taniec spodobał się jurorom. Trio zgarnęło 27 punktów.

Ania i Kamil zaprosili na parkiet Olgę Kalicką. Występ był bardzo udany, a profesjonalizmem Kuroczko zachwycała się Iwona Pavlovic.

Edyta i Michał szaleli z Czadomanem. Dosłownie, nie dość, że zrobili niezłe show swoim tangiem, to jeszcze zainkasowali 30 punktów. Rośnie nam nowy faworyt i już chyba wiadomo, kto jest czarnym koniem edycji.

Sylwia i Rafał poprosili o wsparcie zwycięzcę 10. edycji, Damiana Kordasa. Uroczą sambę doceniło jury. Lipka została pochwalona za postępy.

W drugiej rundzie pary zatańczyły w duetach. Zaczęli Julia i Stefano. Taniec nowoczesny, w którym Wieniawa uwolniła emocje i z płaczem wyznała, że boli ją nienawiść i zawiść, dał jej 30 punktów.

Anna Karwan podziękowała po raz kolejny Jankowi Klimentovi, ale podziękowała Kamilowi, że pozwolił jej rozwinąć skrzydła. Sylwia Lipka tuż przed tańcem wyznała, jaka presja ciąży na niej, jako idolce młodych ludzi. Przyznała się do zaburzeń w odżywianiu i tego, jak bardzo to wpłynęło na jej fanów. Nie obyło się bez łez.

Taniec z gwiazdami 2020: punktacja

Wszystkie pary Tańca z gwiazdami 2020. Ile punktów zainkasowały poszczególne pary w dzisiejszym odcinku?

I runda – taniec z gościem:

  • Ania Karwan i Kamil Kuroczko –  26 punktów
  • Sylwia Lipka i Rafał Maserak – 24 punkty
  • Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino –  27 punktów
  • Edyta Zając i Michał Bartkiewicz –  30 punktów

II runda:

  • Ania Karwan i Kamil Kuroczko –  25 punktów
  • Sylwia Lipka i Rafał Maserak – 26 punkty
  • Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino –  30 punktów
  • Edyta Zając i Michał Bartkiewicz –  28 punktów

Decyzją widzów i jurorów z programem musieli się pożegnać Anna Karwan i Kamil Kuroczko.


Taniec z Gwiazdami 11 - Bogdan Kalus i Lenka Klimentova nie zatańczą w show przez koronawirusa

Taniec z Gwiazdami 11 - Bogdan Kalus i Lenka Klimentova nie zatańczą w show przez koronawirusa

Taniec z Gwiazdami 11 - Janek Kliment nie zatańczy w show przez koronawirusa

Taniec z Gwiazdami 11 - Janek Kliment nie zatańczy w show przez koronawirusa

Taniec z Gwiazdami 11 - Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino

Taniec z Gwiazdami 11 - Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×