Gwiazdy pokazały bliskich w „TzG”. Wieniawa babcię, Jędruszczak brata, Karwan córkę. Wyniki zaskoczyły widzów

Taniec z Gwiazdami - bliscy na parkiecie

Taniec z Gwiazdami - bliscy na parkiecie

Taniec z Gwiazdami: kolejne wielkie emocje za nami. Dzisiaj gwiazdy zatańczyły ze swoimi bliskimi. Jaka decyzję podjęli jurorzy? Kto odpadł?

Taniec z gwiazdami 11 – piąty odcinek show już za nami. Tydzień temu, mimo że nie mieli najniższych not od sędziów, program opuścili Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke. 

Produkcja show zadbała, aby dzisiejszy wieczór na długo zapadł w pamięć widzów. Na parkiet, razem z gwiazdami, wyszły ich najbliższe osoby. Jak się zaprezentowały? Kto kogo zaprosił do programu?

Taniec z Gwiazdami 11 – piąty odcinek po przerwie. Taniec z bliskimi osobami

Tydzień temu mogliśmy podziwiać gwiazdy w tańcach wprost z hucznego weselicha. To wtedy rumbą zachwyciła Julia Wieniawa i zgarnęła 30 punktów. Nie mieli co do tego wątpliwości jurorzy w niezmiennym składzie Iwona Pavlovic, Michał Malitowski i odmieniony Andrzej Grabowski. Inną opinię na temat występu aktorki i Stefano Terrazino miała była uczestniczka show, Agnieszka Kaczorowska. Pisaliśmy o tym tutaj.

W pierwszy piątek października organizatorzy zafundowali widzom wieczór pełen wzruszeń. Na parkiecie razem z gwiazdami zatańczyli ich najbliżsi.

Niemało emocji wzbudził taniec Ani Karwan i jej córki Oliwii.

Chciałam, aby poczuła się ważna. Ostatnio bardzo dużo pracuję i mam mniej czasu dla niej. Dzięki udziałowi w show ma okazję zobaczyć, czym obecnie żyje jej mama i jak bardzo ją to cieszy. Chcę pokazać córce, że spełnianie marzeń jest bardzo ważne – mówiła piosenkarka.

Dodatkowo Annna swój taniec zadedykowała nieżyjącemu tacie. Kiedy jednak swoją trenerkę gimnastyki z dzieciństwa, panią Teresę, pokazała Julia Wieniawa, to wszyscy oniemieli. Salsa w ich wykonaniu to był prawdziwy ogień.

Bogdan Kalus zatańczył z ukochaną żoną, która towarzyszy mu od pierwszego odcinka na widowni. Zatańczyli walca wiedeńskiego. Przy okazji aktor obiecał, że zabierze Katarzynę do Nowego Jorku.

Edyta Zając, Mikołaj Jędruszczak, Sylwia Lipka i Edyta Zając zatańczyli z braćmi. Poszło im świetnie, a każda opowieść zawierała zwierzenia, na które uczestnicy zdobyli się niekiedy pierwszy raz.

Jurorzy poszczególnym parom przyznali swoje punkty. Andrzej Grabowski przyznał je Bogdanowi Kalusowi i Katarzynie. Iwona Pavlovic – Julii Wieniawie i pani Teresie. Michał Malitowski oddał głos na Anię Karwan i Oliwię.

Kolejną odsłoną odcinka były tańce dedykowane bliskim osobom. I tu dopiero pojawiły się największe emocje. Sylwia Lipka oddała go mamie, dla której chciała zawsze być idealną córką. Mikołaj Jędruszczak zaprezentował fokstrota dla swojego ojca. Podkreślił, że miał wielki wpływ na to, jakim dziś jest człowiekiem. Imponuje mu organizacja życia taty i jego elegancja.

Ania Karwan zadedykowała występ nieżyjącemu ojcu. Jurorzy byli pod wrażeniem, a jej słowa wzruszyły wszystkich. Pełen emocji taniec nowoczesny został bardzo wysoko oceniony.

Paso doble Julii Wieniawy było dla babci Bogusi, która mieszka w Ameryce. Aktorka podkreśliła, że zawsze o niej myśli. Za taniec zgarnęła 29 punktów.

Dla babci tańczyła także Edyta Zając, która wyznała, że spełniła jej marzenie, którym było zobaczyć wnuczkę na parkiecie  Tańca z Gwiazdami i w pięknej sukni. Fokstrot do utworu Ireny Santor był niezwykły.

Bogdan Kalus, dumny ojciec swojego syna, właśnie dla niego zatańczył. Paso doble w wykonaniu jego i Lenki Klimentovej było pełne pasji.

Taniec z gwiazdami 2020: punktacja

Wszystkie pary Tańca z gwiazdami 2020. Ile punktów otrzymały pary w dzisiejszym odcinku show?

  • Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska –  22 punkty
  • Bogdan Kalus i Lenka Kliment –  20 punktów
  • Ania Karwan i Jan Kliment –  28 punktów
  • Sylwia Lipka i Rafał Maserak – 26 punktów
  • Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino –  29 punktów
  • Edyta Zając i Michał Bartkiewicz –  26 punktów.

Decyzją widzów i jurorów z programem pożegnali się Mikołaj i Sylwia.


Sylwia Lipka z bratem - Taniec z Gwiazdami 11

Sylwia Lipka z bratem - Taniec z Gwiazdami 11

Julia Wieniawa, Stefano Terrazzino i pani Teresa - Taniec z Gwiazdami 11

Julia Wieniawa, Stefano Terrazzino i pani Teresa - Taniec z Gwiazdami 11

Bogdan Kalus z małżonka i Lenką Klimentovą - Taniec z Gwiazdami 11

Bogdan Kalus z małżonka i Lenką Klimentovą - Taniec z Gwiazdami 11

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×