Szukaj

Agnieszka Kaczorowska skrytykowała ocenioną na 30 punktów rumbę Julii Wieniawy w TzG. Ma mocne argumenty

Agnieszka Kaczorowska - krytykuje Julię Wieniawę

Agnieszka Kaczorowska - krytykuje Julię Wieniawę

Agnieszka Kaczorowska zabawiła się w czwartego jurora piątkowego odcinka Tańca z Gwiazdami. Dawna tancerka i uczestniczka show skrytykowała występ Julii Wieniawy.

W piątkowym programie Taniec z Gwiazdami Julia Wieniawa i Stefani Terrazzino zachwycilu jurorów i za rumbę zgarnęli maksymalną liczbę punktów. Jednak nie wszyscy zgodzili się z ocenami Iwony Pavlovic, Michała Malitowskiego i Andrzeja Grabowskiego. Swoje zdanie na temat występu wspomnianej pary wyraziła Agnieszka Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska skrytykowała rumbę Julii Wieniawy. Co powiedziała?

Podczas piątkowego, weselnego odcinka Julia i Stefano zaprezentowali rumbę, która oczarowała zarówno jury jak i widzów. Iwona Pavlović zachwycona była tańcem aktorki i z chęcią przyznała 10 punktów. Podobnie Andrzej Grabowski oraz Michał Malitowski, a więc para po raz drugi w tym programie zdobyła maksymalną ilość punktów.

Agnieszka Kaczorowska, która sama tańczyła w show, poddała ocenie występy uczestników. Przypomnijmy, że jest zawodową tancerką, która przez wiele lat tańczyła nie tylko na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Zrezygnowała z udziału w programie i skupiła się na wychowywaniu Emilki.

Na prośbę fanów, Kaczorowska w piątkowy wieczór komentowała występy wszystkich uczestników. Na Instastory oceniła taniec Julii Wieniawy i Stefano Terrazzino.

Stefano jest królem rumby i choreografii rumby. Choreografia była przepiękna… ale miało być szczerze…. uważam, ze w rumbie kobieta powinna bardzo mocno stać stopami i tak jak pani Iwona powiedziała stopy Julii malowały po parkiecie, przez co ona jakby nie stała na nogach tylko była przesuwana, przenoszona przez Stefano. Wygięcia piękne, pozy piękne, ale brakowało mi takiego mocnego osadzenia w parkiecie i w nodze i w biodrze – mówiła.

Czy Kaczorowska przyznałaby parze 10 punktów?

Dla mnie nie na 10, aczkolwiek klimat piękny – podsumowała.

Zgadzacie się z jej opinią?


Agnieszka Kaczorowska - krytykuje rumbę Julii Wieniawy

Agnieszka Kaczorowska - krytykuje rumbę Julii Wieniawy

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino w Tańcu z Gwizdami

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino w Tańcu z Gwizdami

Julia Wieniawa w Tańcu z Gwizdami

Julia Wieniawa w Tańcu z Gwizdami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×