Szukaj

Widzowie nie poznali Andrzeja Grabowskiego. Niesamowita metamorfoza jurora Tańca z Gwiazdami

Andrzej Grabowski - metamorfoza

Andrzej Grabowski po raz kolejny pojawił się jako juror w Tańcu z Gwiazdami. Niewidziany kilka miesięcy aktor zaskoczył swoim wyglądem, widzowie z trudem go rozpoznali.

Andrzej Grabowski zasiadł za stołem jurorskim reaktywowanego po przerwie spowodowanej koronawirusem Tańca z Gwiazdami. Widzowie o mało go nie poznali. Przeszedł niesamowitą metamorfozę. Wyjaśnił, dlaczego tak wygląda.

Andrzej Grabowski: metamorfoza. Jak wygląda?

Jakiś czas temu Andrzej Grabowski zaskoczył swoich fanów i kompletnie odmieniła swój wizerunek. Aktor się zakochał, a kolorowa prasa po raz pierwszy poinformowała o tym w lutym. Plotkowało się, że dla swojej partnerki przeszedł spektakularną metamorfozę — zrzucił 40 kilogramów. Dodatkowo kupił nowy samochód, a w swoim domu zaczął urządzać przyjęcia, na które zapraszał mnóstwo gości:

Jego dom ożył, organizuje przyjęcia, zaprasza znajomych, sam gotuje, piecze, wędzi — donosił informator Na żywo.

Grabowski nie skomentował doniesień na temat swojego nowego związku. Nieoficjalnie zrobili to za niego dziennikarze, a tabloidom udało się ustalić, że partnerką aktora jest Aldona Grochal, z którą pojawił się na premierze filmu Bad Boy. 

Miłość odmieniła Grabowskiego – co tym razem spowodowało zmiany w wyglądzie? W piątkowy wieczór Polsat wyemitował kolejny odcinek show, w którym gwiazdor jest jurorem. Widzowie Tańca z Gwiazdami o mało go nie poznali. W bujnej brodzie i długich włosach wygląda całkowicie inaczej.

Uprzedzam wszystkich, którzy powiedzą, że Grabowski wygląda jak stary dziad. Tak, jestem starym dziadem i zostanę jeszcze jakiś czas – powiedział, witając się z widzami Andrzej Grabowski.

Wyjaśnił, że zarost i włosy zapuścił na potrzeby nowego projektu zawodowego, dodając, że twarz aktora nie zawsze do niego należy. Uprzedził, że zanim będzie mógł się ogolić, minie jeszcze kilka tygodni.

Jak wam się podoba odmieniony Andrzej Grabowski?

 


Andrzej Grabowski - metamorfoza

Andrzej Grabowski - metamorfoza

Andrzej Grabowski - metamorfoza

Andrzej Grabowski - metamorfoza

Andrzej Grabowski - metamorfoza

Andrzej Grabowski - metamorfoza

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×