Tak samo jak popularny, tak tajemniczy. Co wiadomo o życiu prywatnym i żonie Tadeusza Sznuka? Sprawdziliśmy

Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk jest bardzo popularnym prezenterem. Jednak tak samo jak sławny, jest też tajemniczy, jeśli chodzi o życie prywatne. Kim jest jego żona? Sprawdziliśmy.

Tadeusz Sznuk przez wiele lat był związany z Polskim Radiem, a w latach 70. dołączył do Telewizji Polskiej. Prowadził liczne koncerty m.in. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu czy Festiwal Piosenki Radzieckiej. W 1994 roku został gospodarzem teleturnieju Jeden z dziesięciu i konsekwentnie prowadzi go przez te wszystkie lata, zdobywając niemałą popularność.

Ostatnio zrobiło się o dziennikarzu głośno, a to za sprawą tego, jak zakończył ostatni odcinek serii. Fani formatu zamarli, myśląc, że to już koniec ich ulubionego teleturnieju. Pisaliśmy o tym tutaj.

Mimo że Sznuk jest uwielbiany przez widzów i przez lata związany z mediami, bardzo mało wiadomo o jego rodzinie. Co się nam udało ustalić?

Zobacz także: Co dalej z „Jeden z dziesięciu”? Niepokojące wieści na temat zdrowia Tadeusza Sznuka

Tadeusz Sznuk: Co wiemy o jego żonie i dzieciach?

Choć Tadeusz Sznuk jest jednym z najbardziej znanych polskich dziennikarzy i prezenterów, przez lata pracy udało mu się zachowywać dla siebie niemal wszystkie szczegóły życia prywatnego.

Niechętnie opowiada w wywiadach na temat swoich najbliższych. Jak podaje se.pl, jest żonaty i ma troje dzieci – dwóch synów, którzy są informatykami, oraz córkę, z zawodu psycholożkę społeczną. Zapytany wywiadzie dla Onetu o to, dlaczego żadna z pociech nie poszła w jego ślady, odpowiedział:

Bo miały okazję obserwować tatusia, którego często nie było w domu, więc trzymają się od mediów z daleka. Wie pan, i radio, i latanie człowieka od rodziny oddalają

Sznuk przyznał też, że mimo częstej nieobecności w domu starał się spędzać z dziećmi jak najwięcej czasu. Jakim był ojcem?

Dzieci są dobrze wychowane i chyba będą się wyrażać o mnie dobrze, nawet jeśli niekoniecznie zgodnie z prawdą.

Prezenter ma także wnuka. Zapytany, jaki z niego dziadek, odparł bez wahania:

Najlepszy. Dostałem od znajomych koszulkę z napisem „Najlepszy dziadek na świecie”. Choć tak naprawdę w to nie wierzę, więc jej nie noszę, by nie usłyszeć protestu. No, ale dogadujemy się. Nauczył się mówić „nie” – mówił.

Co wiadomo na temat żony Tadeusza Sznuka? Kilka lat temu w cytowanej już rozmowie z Pawłem Piotrowiczem, dziennikarzem Onetu, zdradził co myśli o nim jego żona:

O czym myśli kobieta, tego żaden mężczyzna nigdy nie może być pewien, ale nie wiem, czy dobre wychowanie pozwoliłoby panu zacytować to, co miałbym do powiedzenia. […] Powiem tak: żona ma o mnie zdanie bez wątpienia słuszne… – powiedział.

Tadeusz Sznuk, który ma licencję pilota samolotów i śmigłowców wyznał także, że małżonka nie podziela jego pasji.

Żona nie przepada za komunikacją lotniczą, właściwie w ogóle jej nie uznaje – mówił w rozmowie z TeleMaxem.

Mimo że jak widać, zainteresowania mają różne, to udało się państwu Sznukom zbudować długoletni związek.

Prezenter jest konsekwentny w chronieniu bliskich przed mediami i niewiele informacji można na ich temat wyszukać w sieci. Poniżej zdjęcie z młodości dziennikarza, opublikowane na stronie FB Jednego z dziesięciu.

Poznajecie tego przystojnego mężczyznę? Za kilka minut poprowadzi siódmy odcinek 101. edycji, więc gorąco zachęcamy do oglądania!

Posted by Jeden Z Dziesięciu on Monday, February 5, 2018


Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×