Nastoletni syn Małgorzaty Rozenek inspiruje się Radkiem Majdanem. Nosi identyczne buty. Mamy zdjęcia

Stanisław Rozenek, Radosław Majdan

Stanisław Rozenek, Radosław Majdan

Nastoletni syn Małgorzaty Rozenek w takich samych butach, jakie posiada Radosław Majdan. Stanisław inspiruje się mężem swojej mamy? Jaki model mu się spodobał?

Małgorzata Rozenek wiedzie szczęśliwe życie u boku Radosława Majdana. Pierwszy ślub wzięła z Łukaszem Bukaczewskim, jednak ich małżeństwo nie przetrwało. Następnie związała się z Jackiem Rozenkiem, z którym ma dwóch synów – Stanisława i Tadeusza. Z obecnym małżonkiem pobrali się w 2016 roku, a w czerwcu ubiegłego roku przyszedł na świat ich syn Henryk.

Małgosia i Radek są przykładem, że istnieje miłość od pierwszego wejrzenia. Początki ich związku nie były łatwe logistycznie. Były bramkarz martwił się na przykład, jak ułożą się jego relacje z synami partnerki.

Denerwowałem się, czy chłopcy mnie zaakceptują. Na ogół dzieci mnie lubią, ale był spory stres – mówił Radosław w Demakijażu.

Na szczęście wszystko się dobrze skończyło. Panowie zbudowali relację oparta na zaufaniu, a najwyraźniej Radek imponuje starszemu z braci, bo Stanisław upodobał sobie obuwie, jakie nosi mąż jego mamy. Stanisław inspiruje się stylem Majdana?

Stanisław Rozenek inspiruje się stylem Radosława Majdana?

15-letni Stanisław już od dawna napawa swoją znaną mamę szczególną dumą. Ma prawdziwie artystyczną duszę. Interesuje się fotografią oraz modą. Na swoim koncie ma już wiele ciekawych projektów, którymi chętnie chwali się na Instagramie. Oprócz tego nie waha się głośno wyrażać swoich poglądów, jak wówczas, gdy wypowiedział się na temat swojej orientacji seksualnej.

Zainteresowanie modą wyraża także tym, jak się ubiera. Najwyraźniej imponuje mu styl Radka Majdana, bo ostatnio na zdjęciach pojawił się w identycznych butach, jakie nosi mąż jego mamy. Na świąteczne sesji miał na stopach obuwie z czerwonymi sznurówkami. Wcześniej takie samo zaprezentował były bramkarz w programie Krzysztofa Ibisza Demakijaż.

Radosław znany jest z nie mniejszego zamiłowania do mody niż Małgosia Rozenek. Na jego profilu na Instagramie można zobaczyć całą gamę outfitów. Stanisław ma z czego czerpać w swoich poszukiwaniach własnego stylu.


Stanisław Rozenek w takich samych butach, jakie ma Radek Majdan

Stanisław Rozenek w takich samych butach, jakie ma Radek Majdan

Buty Radka Majdana w Demakijażu

Buty Radka Majdana w Demakijażu

Małgorzata Rozenek - świąteczna sesja

Małgorzata Rozenek - świąteczna sesja

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×