Syn Laury Łącz odwiedził swoją narzeczoną w Tunezji, gdzie doszło do ataku terrorystycznego

scena z: Laura Łącz, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Syn Laury Łącz, Andrzej Chamiec niedawno oświadczył się swojej ukochanej, tunezyjskiej modelce Emirze. Poznał jej całą rodzinę, która pokochała aktora serialu „Klan”. Niedawno odwiedził wybrankę swojego serca w Tunezji, gdzie doszło do zamachu terrorystycznego. Zamachowiec zastrzelił 38 na plaży obok hotelu w którym mieszkać Chamiec.

W miejscowości Sousse, na plaży w pobliżu hoteli Soviva i Imperial Marhaba terroryści zaczęli strzelać do plażowiczów z broni maszynowej.

Na miłości Andrzeja  i Emiry cieniem położył się zamach terrorystyczny. Nigdy nie zapomną o tym, że mogli siebie stracić.

Cała rodzina była bardzo wstrząśnięta. Jednak mimo takich przeżyć i różnic kulturowych, wciąż chcą być razem. Więcej i mocniej. Jestem szczęśliwa, że syn znalazł tak wartościową dziewczynę. Z otwartymi ramionami przyjmę ją do rodziny – powiedziała Lura Łącz tygodnikowi Dobry Tydzień

Na szczęście Andrzejowi nic się nie stało i para bez przeszkód może wziąć ślub. Andrzej i Emira poznali się we francuskiej szkole. Aktor szybko przedstawił ukochaną matce. Emira od razu zauroczyła Laurę Łącz.

Andrzej i Emira już planują wesele. Ma być równie egzotyczne jak uroda pięknej Emiry.

Emira i Andrzej Chamiec Fot. ons

Emira i Andrzej Chamiec
Fot. ons

Emira, narzeczona Andrzeja Chamca Fot. akpa

Emira, narzeczona Andrzeja Chamca
Fot. akpa

Laura Łącz, Andrzej Chamiec

Laura Łącz, Andrzej Chamiec
Fot. akpa

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×