Sylwia Przybysz po raz pierwszy pokazała twarz drugiej córeczki. Nela to sama słodycz

Sylwia Przybysz - córeczka

Sylwia Przybysz - córeczka

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski po raz drugi zostali rodzicami. Na świat przyszła słodka Neala. Jej dumna mama pokazała jej twarzyczkę na Instagramie. Internauci rozpływają się w zachwytach.

W połowie stycznia 2020 roku Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski, bardzo znani w Polsce influencerzy, zostali rodzicami. Powitali na świecie Polę, która natychmiast stała się ich oczkiem w głowie. Nieczęsto pokazują w sieci zdjęcia z córką. Chcą w ten sposób dać jej jak najwięcej prywatności, o czym informowali w jednym z postów w social mediach.

Oznajmili, że nie zamierzają ukrywać jej twarzy, ale mają zamiar dokumentować jej rozwój, bo są z niej bardzo dumni. Chcą jednak we wszystkim zachować równowagę. Mimo młodego wieku doskonale zdają sobie sprawę z tego, z czym wiąże się prężna działalność w sieci. W końcu to ich praca i główne źródło utrzymania.

22 marca zostali rodzicami po raz drugi. Pola ma młodszą siostrzyczkę. Nela dołączyła do rodziny, uszczęśliwiając najbliższych.

Sylwia Przybysz pokazała twarz drugiej córeczki. Jak wygląda Nela?

Sylwia o tym, że jest w drugiej ciąży, poinformowała w listopadzie. Potem byliśmy świadkami, jak jej krągłości rosną z dnia na dzień. W końcu razem z Janem zdecydowali się, że zdradzą, że urodzi im się druga córeczka.

Pierwsze zdjęcia malutkiej pokazał dumny tato, ale wówczas nie zdradził jeszcze imienia malutkiej. Jednak długo nie wytrzymał i na Youtubie powiedział, że nazwali ją Nela. W czwartek Sylwia po raz pierwszy pokazała twarz drugiego dziecka.

Hej!
Jestem Nela – napisała.

Kruszynka natychmiast skradła serca internautów, którzy dostrzegli, że Nela jest bardzo podobna do starszej siostry, Poli:

  • Dzień dobry Kochana Nelu! ♥️ Witamy na Świecie Kruszynko! – Viola Piekut.
  • Nela piekna – Dawid Kwiatkowski.
  • Cześć Nela, rośnij zdrowa i szczęśliwa.
  • Cała Pola!
  • Ślicznotka.
  • Cudowny słodziaczek.
  • Bardzo podobna do Poli.

Nie można zaprzeczyć, Nela jest słodkim maluszkiem i nie ma co się dziwić, że obserwujący profil Sylwii są rozczuleni do granic możliwości. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Sylwia Przybysz pokazała córeczkę

Sylwia Przybysz pokazała córeczkę

Sylwia Przybysz pokazała córeczkę

Sylwia Przybysz pokazała córeczkę

Jan Dąbrowski zdradził imię córki

Jan Dąbrowski zdradził imię córki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×