Majdan i Rozenek dostali setki gratulacji, ale takich nikt się nie spodziewał. Jak miło!

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek z synem Henrykiem

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek z synem Henrykiem

Małgorzata Rozenek urodziła syna Radosławowi Majdanowi. Dumny ojciec opublikował w sieci zdjęcia noworodka i dumnej mamy. Pod adresem pary pojawiło się mnóstwo gratulacji. Jedne z nich zasługują na szczególną uwagę.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan związali się ze sobą w 2013 roku. Na swoim koncie mieli dwa nieudane małżeństwa. Oboje stwierdzili, że do trzech razy sztuka i okazało się, że są dla siebie jak orzeł i reszka. Prezenterka miała już dwóch synów ze związku z Jackiem Rozenkiem. Zarówno 14-letni Staś jak i 10-letni Tadeusz są dziećmi, które przyszły na świat dzięki metodzie in vitro. Do szczęścia Majdanom brakowało tylko ich wspólnego potomka.

Kiedy 15 grudnia do mediów trafiła informacja o tym, że Małgorzata Rozenek jest w trzeciej ciąży, cała Polska zaczęła śledzić wszelkie informacje o przygotowaniach do narodzin syna Perfekcyjnej pani domu.

Dziś w końcu nadszedł ten wyczekiwany dzień, w którym Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mogli się pochwalić narodzinami małego Henryka. Jak podał sam dumny tata, malec waży prawie 4 kilogramy i mierzy 58 centymetrów.

To najszczęśliwszy dzień mojego życia. Dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek. Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny. 3900 kg / 58 cm. Snuje już co do Niego plany treningowe. Przed Wami HENIO – napisał Radosław na Instagramie.

W komentarzach posypały się gratulacje od gwiazd:

  • Kochom!!! Radziu moje gratulacje dla Was! — napisał Qczaj.
  • Gratulacje dla rodziców — skomentował Rafał Mroczek.
  • Ale cudowny chłopak. Gratulacje dla Was kochani – składała Paulina Koziejowska.
  • Gratulacje, Kochani i całusy dla Henia – podkreśliła Joanna Raceiwcz.

Sylwia Majdan gratuluje syna Radkowi Majdanowi

Pudelek jednak poszedł o krok dalej i opublikował gratulacje od pierwszej żony Radka. Redakcja serwisu postanowiła zapytać projektantkę Sylwię Majdan o reakcję na narodziny syna jej byłego męża (byli małżeństwem przez trzy lata).

Kobieta z wielką klasą pogratulowała swojemu „eks” potomka. Tym samym potwierdziła, że ich relacja jest wciąż dobra, czym zaskoczyła wielu fanów Majdana i Roznek.

Wielkie gratulacje dla rodziców! [Henryk] ma dwóch wspaniałych braci. Dużo zdrowia dla maleństwa, niech się zdrowo chowa i jak najwięcej przespanych nocy dla rodziców.

Czy pozostałe towarzyszki życia piłkarza także zdobędą się na taki gest? Pewnie przekonamy się już niebawem.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazali zdjęcia z dzieckiem

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazali zdjęcia z dzieckiem

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek - pierwsze zdjęcia dziecka

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek - pierwsze zdjęcia dziecka

Pierwszy ślub Radosława Majdana z Sylwią Koperkiewicz

Pierwszy ślub Radosława Majdana z Sylwią Koperkiewicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×