Zenek Martyniuk „najbardziej strzeżoną gwiazdą” sylwestra TVP. Wokalista zabrał do Zakopanego największy skarb. Zmieniono nawet hotel

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk

Sylwester Marzeń z Dwójką. W Zakopanem nie zabrakło oczywiście Zenka Martyniuka. Król disco-polo jak zwykle rozkręcił publikę. Dlaczego nie zatrzymał się w hotelu z innymi gwiazdami?

Sylwester Marzeń z Dwójką to impreza, która już od kilku lat odbywa się w Zakopanem. To właśnie w ostatni dzień roku na Podhale zjeżdżają największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Nie brakuje też wykonawców zza granicy. W poprzednich latach byli to: Natalia Oreiro, Luis Fonsi, czy Jason Derulo. 2022 rok z polską publicznością pożegnała natomiast amerykańska formacja The Black Eyed Peas. Ich pojawienie się na scenie wywołało prawdziwą euforię.

Nie zabrakło też oczywiście polskich gwiazd, które wyjątkowo tłumnie zjechały do zimowej stolicy kraju. Wśród nich są: Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Maja Hyży, Kasia Moś, Weeknd, Boys, Piekni i Młodzi, a także Jakub Szmajkowski, Kmodo, Viki Gabor, czy Sara James.

Wśród wykonawców jednym z najbardziej wyczekiwanych był oczywiście Zenek Martyniuk. To on został okrzyknięty przez fanów królem disco-polo i bez jego wielkich hitów chyba już nikt nie wyobrażał sobie tej imprezy.

Sylwester TVP 2022: gdzie nocował Zenek Martyniuk?

Zenek Martyniuk był niewątpliwie jedną z największych gwiazd tej imprezy. Od samego początku wiadomo było, że nie zabraknie go wśród wykonawców wieczoru. Już wcześniej w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradził, że zaśpiewa dobrze znane przeboje.

Mniej więcej rozmawiałem z reżyserem i wiadomo, że zagramy piosenki sprawdzone. Mam jedną nową, premierową piosenkę, ale Sylwester to chyba nie jest miejsce, gdzie gra się premiery. Raczej gra się utwory sprawdzone. Na pewno postawię na klasyki.

Zenek jak zwykle nie zawiódł i rozgrzał publikę pod sceną do czerwoności, ale też rozkręcił imprezy w wielu polskich domach. W jego sylwestrowym repertuarze nie zabrakło oczywiście największych szlagierów, czyli: Przez twe oczy zielone, Przekorny los.

Król disco-polo miał też jednak swoje wymagania, jeżeli chodzi o występ. Okazuje się, że nie miał zamiaru nocować w tym samym hotelu, co pozostałe gwiazdy biorące udział w imprezie. Wszystko ze względu na rodzinę. Do Zakopanego miał zabrać ze sobą nie tylko ukochaną żonę Danutę, ale też wnuczkę, Laurę i to z nimi powitać nowy rok po zejściu ze sceny. Jak informuje Super Express „był najbardziej strzeżoną gwiazdą imprezy”.

Zenek miał przywieść swoją rodzinę w tym wnuczkę. Danusia jest cała szczęśliwa, że mogli wspólnie powitać nowy rok – zdradza informator tabloidu.

Gazeta zdradziła, że dojeżdżał na próby i występ z okolic Zakopanego.

Nie nocował w hotelu Aquarion jak inne gwiazdy. Swoje miejsce pobytu utrzymywał w wielkiej tajemnicy. Rodzina króla disco-polo wybrała wille pod Zakopanem, aby nikt im nie przeszkadzał. Dojazdy na próby odbywały się niemal jak u agentów wywiadu – informuje tabloid.

Widać, że Zenek chciała zapewnić swoim najbliższym pełną swobodę.

Zdjęcia z jego występu w Zakopanem jeszcze raz przypominamy w galerii.


Danuta Martyniuk i Zenek Martyniuk z wnuczką Laurą

Danuta Martyniuk i Zenek Martyniuk z wnuczką Laurą

Danuta Martyniuk i wnuczka Laura | fot. Facebook

Danuta Martyniuk i wnuczka Laura | fot. Facebook

Allan Krupa z dziewczyną, Zenek Martyniuk- zdjęcia zza kulis sylwestra 2022 TVP

Allan Krupa z dziewczyną, Zenek Martyniuk- zdjęcia zza kulis sylwestra 2022 TVP

Komentarze

 • Gosc pisze:

  Maria chyba jestes wypita hehe

 • Maria pisze:

  Jeżeli Polska chce p. Zenka to o co chodzi… Kocham demokrację..W tym roku powyżej 8 milionów a za rok ..PiS wygra te wybory bo są najlepsi..

 • Gość pisze:

  Jak inni playbackuś kosztuje a w jakiej sukience mi najlepiej w worku na śmieci pan to ma nerwy muszę przy tych stopach niestety wędki nie będzie o ja nieszczęśliwy od lat noszę te same czerwone gacie a ten ch..j siedzi na kasie gdzie obiad brudna świnia to było wczoraj ha ha i to tyle

 • błąd pisze:

  przywieść czy może raczej przywieźć?

 • Viki pisze:

  Zenon śpiewasz jak rozjechana żaba nie chcemy cię słuchać ,nierozumiesz tego ze wszędzie swoj ryjek wsadzasz !

 • Gość pisze:

  dlaczego go ktoś słucha ? przecież to obciach !!!!

 • Ja, Nina pisze:

  Kompletna paranoja. I my za te wszystkie fanaberie tvp płacimy!!! Milionowe stawki za występy jakichś miernot. I po co to komu???

 • Gość. pisze:

  Gdy ma się wnuki to miłość jest przeogromna. Super dziadkowie. Widać w ich oczach bezgranicznie uwielbienie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×