Sylwester 2019 w TVP bez jednej z największych gwiazd. Swój występ odwołała w ostatniej chwili

Sylwester Marzeń 2019 TVP

Sylwester Marzeń 2019 TVP

Małgosia Jamroży, czyli Margaret, najpierw zrezygnowała z kontynuowania roli jurorki w The Voice of Poland, potem zerwała międzynarodowy kontrakt, a teraz odmówiła występu na Sylwestrze 2019 w Zakopanem. Co się dzieje z młodą gwiazdą? 

Kiedy w maju Margaret zmieniła muzyczny styl i wydała pytę Gaja Hornby wydawało się, że właśnie weszła na ścieżkę po jakiej zawsze chciała spacerować. Niestety szybko okazało się, że jest to początek końca. Uważny słuchacz, po przeanalizowaniu tekstów z nowej płyty, mógł się spodziewać, że coś złego dzieje się z młodą wokalistką.

…artyści nie mają być mili ale autentyczni
bo na tym to polega – na twórczym przebiegu myśli
nie chodzi o to że zdjęcie, że w ogóle to spierdalaj
ale naprawdę są chwile
gdy chcę pobyć sama

– śpiewa Margaret w utworze „Błyski fleszy, plotki, ścianki”.

Po wydaniu kilku nowych piosenek, tym razem po polsku, do sieci wypłynęła informacja o rozstaniu Margaret z jej dotychczasowym menadżerem, który zrobił z niej europejską gwiazdę. Potem dowiedzieliśmy się, że piosenkarka wycofała się z kontraktu, jaki podpisała w Szwecji.

Sylwester 2019 w TVP bez Margaret. Dlaczego?

Zerwanie międzynarodowego kontraktu to była bardzo odważna i przełomowa decyzja w karierze Margaret. To dzięki firmie Warner Music Group, z którą wokalistka była związana, jej przeboje, takie jak Cool me down czy In my cabana, były prezentowane w stacjach radiowych w całej Europie.

Skończyłam ten kontrakt, bo chciałam robić inne rzeczy. Z jednej strony byłam przerażona, bo kto o zdrowych zmysłach rozwiązuje międzynarodowy kontrakt z Warnerem. Raczej się tego nie robi, a ja świadomie to zrobiłam i nie dlatego, że ktoś nie chciał ze mną współpracować, tylko ja chciałam to robić inaczej. Bardzo w sobie to lubię, bo jest to odważne. Podjęłam to ryzyko i jestem wolna – opowiadała w wywiadzie dla Open FM.

Zaraz potem wokalistka podjęła kolejne niezrozumiałe dla wielu fanów decyzje. Najpierw zrezygnowała z kontynuowania roli jurorki w The Voice of Poland, a zaraz potem, na początku grudnia, zawiesiła swoje oficjalne konta w mediach społecznościowych.

Na początku 2020 roku miała pojawić się EP-ka z nowymi piosenkami wokalistki, ale i tę premierę młoda artystka odwołała. Z powodu swojego stanu zdrowia Małgosia nie wystąpi także na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem, na którym miała być jedną z największych gwiazd.

Jakie gwiazdy na Sylwestrze 2019 w Zakopanem?

Kto zaśpiewa swoje przeboje podczas Sylwestra 2019 w TVP? Na scenie wystąpią: Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Gromee, Weekend, Boys, Milano, Chico & The Gypsies, Playboys, Maryla Rodowicz, Zenon Martyniuk & Akcent, Mateusz Mijal, Pupo, Jorrgus, Piękni i Młodzi, Kombi, Stefano Terrazzino, Thomas Anders & Modern Talking Band, Bayer Full. Koncert poprowadzą: Ida Nowakowska i Aleksander Sikora oraz Marcelina Zawadzka i Rafał Brzozowski. Pojawią się również Norbi i dziennikarz Radia Zet Robert Karpowicz.

Margaret

Margaret

Co się dzieje z Margaret?

Wokalistka już kilka miesięcy temu sugerowała, że jest w trakcie terapii.

Chodzenie do psychologa nie oznacza, że ktoś jest wariatem. Ja bym polecała chodzenie do psychologa wszystkim. Jak masz katar idziesz do lekarza, jak sobie coś myślisz i sobie z czymś nie radzisz, albo sobie radzisz, tylko chcesz się lepiej poczuć, silniej poczuć, to idziesz do psychologa. I nie chciałabym, żebyśmy z tego robili afery, bo takie tabu nad tymi psychologami jest, że dobrze, abyśmy to odczarowali. Bo to nie jest tak, że ja sobie z czymś nie radzę i chodzę do psychologa i życie mi się rozpada. To w ogóle nieprawda – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Częściowo wyśpiewała problemy na swojej ostatniej płycie. Najwidoczniej stan zdrowia Małgosi pogorszył się na tyle, że wokalistka nie jest w stanie kontynuować swojej kariery. Mamy nadzieje, że po krótkim odpoczynku od show-biznesu powróci pełna sił na scenę. Trzymamy kciuki.


Margaret zerwała międzynarodowy kontrakt

Margaret zerwała międzynarodowy kontrakt

Margaret fot. Instagram

Margaret fot. Instagram

Margaret - konferencja prasowa filmu

Margaret - konferencja prasowa filmu "Całe szczęście"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×