Wirtualna Polska

Sylwester 2019 w TVP bez jednej z największych gwiazd. Swój występ odwołała w ostatniej chwili

Sylwester 2019 w TVP bez jednej z największych gwiazd. Swój występ odwołała w ostatniej chwili

Sylwester Marzeń 2019 TVP

Małgosia Jamroży, czyli Margaret, najpierw zrezygnowała z kontynuowania roli jurorki w The Voice of Poland, potem zerwała międzynarodowy kontrakt, a teraz odmówiła występu na Sylwestrze 2019 w Zakopanem. Co się dzieje z młodą gwiazdą? 

Wirtualna Polska

Kiedy w maju Margaret zmieniła muzyczny styl i wydała pytę Gaja Hornby wydawało się, że właśnie weszła na ścieżkę po jakiej zawsze chciała spacerować. Niestety szybko okazało się, że jest to początek końca. Uważny słuchacz, po przeanalizowaniu tekstów z nowej płyty, mógł się spodziewać, że coś złego dzieje się z młodą wokalistką.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

…artyści nie mają być mili ale autentyczni
bo na tym to polega – na twórczym przebiegu myśli
nie chodzi o to że zdjęcie, że w ogóle to spierdalaj
ale naprawdę są chwile
gdy chcę pobyć sama

– śpiewa Margaret w utworze „Błyski fleszy, plotki, ścianki”.

Po wydaniu kilku nowych piosenek, tym razem po polsku, do sieci wypłynęła informacja o rozstaniu Margaret z jej dotychczasowym menadżerem, który zrobił z niej europejską gwiazdę. Potem dowiedzieliśmy się, że piosenkarka wycofała się z kontraktu, jaki podpisała w Szwecji.

[wp_quiz id=”808″]

Sylwester 2019 w TVP bez Margaret. Dlaczego?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zerwanie międzynarodowego kontraktu to była bardzo odważna i przełomowa decyzja w karierze Margaret. To dzięki firmie Warner Music Group, z którą wokalistka była związana, jej przeboje, takie jak Cool me down czy In my cabana, były prezentowane w stacjach radiowych w całej Europie.

Skończyłam ten kontrakt, bo chciałam robić inne rzeczy. Z jednej strony byłam przerażona, bo kto o zdrowych zmysłach rozwiązuje międzynarodowy kontrakt z Warnerem. Raczej się tego nie robi, a ja świadomie to zrobiłam i nie dlatego, że ktoś nie chciał ze mną współpracować, tylko ja chciałam to robić inaczej. Bardzo w sobie to lubię, bo jest to odważne. Podjęłam to ryzyko i jestem wolna – opowiadała w wywiadzie dla Open FM.

Zaraz potem wokalistka podjęła kolejne niezrozumiałe dla wielu fanów decyzje. Najpierw zrezygnowała z kontynuowania roli jurorki w The Voice of Poland, a zaraz potem, na początku grudnia, zawiesiła swoje oficjalne konta w mediach społecznościowych.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Na początku 2020 roku miała pojawić się EP-ka z nowymi piosenkami wokalistki, ale i tę premierę młoda artystka odwołała. Z powodu swojego stanu zdrowia Małgosia nie wystąpi także na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem, na którym miała być jedną z największych gwiazd.

Jakie gwiazdy na Sylwestrze 2019 w Zakopanem?

Wirtualna Polska

Kto zaśpiewa swoje przeboje podczas Sylwestra 2019 w TVP? Na scenie wystąpią: Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Gromee, Weekend, Boys, Milano, Chico & The Gypsies, Playboys, Maryla Rodowicz, Zenon Martyniuk & Akcent, Mateusz Mijal, Pupo, Jorrgus, Piękni i Młodzi, Kombi, Stefano Terrazzino, Thomas Anders & Modern Talking Band, Bayer Full. Koncert poprowadzą: Ida Nowakowska i Aleksander Sikora oraz Marcelina Zawadzka i Rafał Brzozowski. Pojawią się również Norbi i dziennikarz Radia Zet Robert Karpowicz.

Margaret

Margaret

Co się dzieje z Margaret?

Wokalistka już kilka miesięcy temu sugerowała, że jest w trakcie terapii.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Chodzenie do psychologa nie oznacza, że ktoś jest wariatem. Ja bym polecała chodzenie do psychologa wszystkim. Jak masz katar idziesz do lekarza, jak sobie coś myślisz i sobie z czymś nie radzisz, albo sobie radzisz, tylko chcesz się lepiej poczuć, silniej poczuć, to idziesz do psychologa. I nie chciałabym, żebyśmy z tego robili afery, bo takie tabu nad tymi psychologami jest, że dobrze, abyśmy to odczarowali. Bo to nie jest tak, że ja sobie z czymś nie radzę i chodzę do psychologa i życie mi się rozpada. To w ogóle nieprawda – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Częściowo wyśpiewała problemy na swojej ostatniej płycie. Najwidoczniej stan zdrowia Małgosi pogorszył się na tyle, że wokalistka nie jest w stanie kontynuować swojej kariery. Mamy nadzieje, że po krótkim odpoczynku od show-biznesu powróci pełna sił na scenę. Trzymamy kciuki.

Wirtualna Polska

Margaret zerwała międzynarodowy kontrakt

Margaret zerwała międzynarodowy kontrakt

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Margaret fot. Instagram

Margaret fot. Instagram

Margaret - konferencja prasowa filmu

Margaret - konferencja prasowa filmu "Całe szczęście"

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×