Tak polskie gwiazdy spędzą tegoroczne święta Bożego Narodzenia. Mają na to kilkanaście sposobów

Jak gwiazdy spędzają święta 2015?

Święta Bożego Narodzenia u polskich gwiazd

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, który każdy spędza tak, jak lubi. Zazwyczaj w gronie rodziny i przyjaciół, dla których ma się mniej wolnego czasu podczas reszty roku. Grudniowe dni sprzyjają wspólnym rozmowom, spacerom i wyjazdom. Telewizje również przygotowały bogatą ofertę programową, która umili świąteczne dni w wielu polskich domach.

Zobacz: Paulina Chylewska, Marta Manowska, Agnieszka Kaczorowska, Maryla Rodowicz na nagraniu koncertu Gwiazdy na Gwiazdkę

Choć święta Bożego Narodzenia wiążą się z tradycją wigilii przy rodzinnym stole, wspólnego kolędowania, pasterką i czasem spędzanym z najbliższymi, istnieje grupa osób, które wykorzystują ten czas inaczej. Podczas grudniowego urlopu wyruszają do ciepłych krajów. Z dala od polskich bożonarodzeniowych tradycji, odpoczywają po trudach całego roku.

Zobaczcie w naszej galerii, które gwiazdy spędzą święta z rodziną, a które wolą wyjechać na wakacje. Będzie zaskoczeni, kto w świąteczne dni będzie zajadał się kuchnią tajską i pizzą, a kto zawiezie do swojej rodziny potrawy kuchni wegańskiej.

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×