Susan Sarandon została aresztowana! Wszystko przez Donalda Trumpa!

Susan Sarandon została aresztowana

Susan Sarandon została aresztowana

Susan Sarandon, legendarna amerykańska aktorka, która swoimi umiejętnościami uświetniła takie filmy jak Czarownice z EastwickThe Rocky Horror Picture Show czy Thelma i Louise została aresztowana w czwartek, 28 czerwca. Gwiazdę zatrzymano razem z 575 innymi uczestniczkami protestu przeciwko polityce antyimigracyjnej, która ostatnimi czasy wzbudza ogromne kontrowersje w Stanach Zjednoczonych. To wszystko wina rządów Donalda Trumpa.

Od początku jasnym było, że Trump nie wzbudza ani sympatii ani zaufania, zwłaszcza wśród bywalców czerwonych dywanów. Gwiazdy mówią o tym bez ogródek, dają o tym znać w swoich social mediach, a nawet otwarcie krytykują prezydenta podczas największych imprez w branży rozrywkowej. Widać to zresztą gołym okiem – gdy Kanye West wyraził swoje poparcie dla Trumpa, połowa celebrytów przestała obserwować go w social mediach i udaje, że go nie zna.

Susan aresztowano przed Departamentem Sprawiedliwości w Waszyngtonie. Ona i jej towarzyszki usłyszały zarzut brania udziału w nielegalnej demonstracji. Zorganizowano ją ze względu na oburzającą politykę rządu Trumpa. Prokurator generalny Jeff Sessionsa ogłosił w kwietniu, że imigrant przyłapany podczas próby nielegalnego przekroczenia granicy, niezależnie od wieku, płci czy narodowości, zostanie oskarżony o popełnienie poważnego przestępstwa. Takich „przestępców” zamyka się w ośrodkach imigracyjnych, razem z innymi „nielegalnymi” imigrantami.

Aktorka na swoim Twitterze dała znać, że została zatrzymana:

 

Aresztowana. Bądźcie silne. Walczmy. #KobieceNieposłuszeństwo

Myślicie, że Trump bym razem posunął się za daleko? Na wygranie wyborów ma coraz mniejsze szanse…

Melania Trump na spotkaniu z najśliczniejszą królową na świecie wyglądała obłędnie! Przyćmiła słynną Ranię?

Jeśli powrót to tylko w takim stylu! Melania Trump pokazała się publicznie po operacji i wyglądała jak milion dolarów na wielkiej gali!

To zdjęcie Kim Kardashian i Donalda Trumpa przejdzie do historii! Oto o czym rozmawiali w cztery oczy!


Susan Sarandon została aresztowana

Susan Sarandon została aresztowana

Susan Sarandon została aresztowana

Susan Sarandon została aresztowana

Susan Sarandon została aresztowana

Susan Sarandon została aresztowana

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×