NewsyRasistowskie ataki Donalda Trumpa obudziły cały świat! Melania została ostro skrytykowana za swoją postawę

Rasistowskie ataki Donalda Trumpa obudziły cały świat! Melania została ostro skrytykowana za swoją postawę

Melania Trump
Melania Trump
Tila Nowak

17.07.2019 21:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Donald Trump kilka dni temu na Twitterze ostro skrytykował grupę kongresmenek z Partii Demokratycznej za ich odmienne niż jego zdanie na temat masowych akcji przeciw imigrantom. Słowa Trumpa spotkały się z ostrą krytyką nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także poza granicami.  Przesłanie było więc proste: Amerykanie są największym narodem na Ziemi, ale jeśli ludzie nie są szczęśliwi, to i tak muszą zostać pod jego rządami.

Wiele osób z zaciekawieniem spoglądało na ruch żony prezydenta. Chociaż Melania Trump z reguły nie wtrąca się w pracę męża, jest drugą w historii Stanów Zjednoczonych Pierwszą Damą, która nie urodziła się w Ameryce.Ku zaskoczeniu wielu, Trump dostosowała się do swojego małżonka w sprawie procesu imigracyjnego:

Należy do niego podejść legalnie i na podstawie konstytucji - twierdzi Pierwsza Dama.

Słowa te dla fanów Melanii były niemałym zaskoczeniem. Trump sama jest emigrantką i sprawy przeprowadzki do innego kraju nie są jej obce. Kilkukrotnie publicznie mówiła, że ​​zgodnie z prawem przeszła odpowiednie procedury, aby zostać obywatelką USA, wkrótce po tym, jak zaczęła pracować i mieszkać w Ameryce w 1996 roku.

Pierwsza Dama urodziła się na Słowenii, a następnie wychowywała się w komunistycznej Jugosławii. Słowenia uzyskała niepodległość w 1991 roku. Melania opuściła swój kraj w wieku 21 lat, aby rozpocząć karierę modelki we Włoszech i Francji. Ostatecznie wylądowała w Nowym Jorku, gdzie w 1998 roku poznała Donalda Trumpa. W 2005 roku wyszła za mąż za biznesmena z branży nieruchomości, a rok później uzyskała obywatelstwo Stanów Zjednoczonych.

Rodzice Melanii Trump – Viktor i Amalija Knavs, również przeszli proces imigracyjny, używając pejoratywnie zwanej migracji łańcucha, którą prezydent Trump krytykował podczas swojego ostatniego występu. Rodzina Pierwszej Damy otrzymała obywatelstwo w sierpniu 2018 roku.

Źródło CNN twierdzi, że Melania sponsorowała rodzicom ich zielone karty, co pozwoliło im na życie i pracę w USA oraz ułatwiło drogę do tego, by zostać pełnoprawnymi obywatelami tego kraju.

  • Melania Trump podczas wizyty w Japonii
  • Melania Trump w zwiewnej sukience
  • Melania Trump w pudrowym garniturze
  • Melania Trump w pudrowym garniturze
  • Melania Trump w żółtym kombinezonie wspiera Donalda Trumpa
  • Melania Trump w żółtym kombinezonie wspiera Donalda Trumpa
  • Agata Duda i Melania Trump
  • Melania Trump i Donald Trump przed Białym Domem
[1/8] Melania Trump podczas wizyty w Japonii
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także