Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Pięknie zaśpiewała i opowiedziała o swojej córce!
Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy! Pięknie zaśpiewała i opowiedziała o swojej córce!

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera zdeklasowała wszystkie gwiazdy!...

Sopot 2018: Zapłakana Sylwia Grzeszczak w objęciach Libera...

Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018: Michał Szpak, Ewelina Lisowska, Maryla Rodowicz, Cleo
Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018: Michał Szpak, Ewelina Lisowska, Maryla Rodowicz, Cleo

Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018: Michał Szpak, Ewelina...

Odjechane kreacje gwiazd na Polsat SuperHit Festiwal 2018:...

Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje z Adrianą Kalską! Jaki z niego romantyk!
Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje z Adrianą Kalską! Jaki z niego romantyk!

Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje z Adrianą Kalską!...

Prawdziwy ogień na Instagramie! Mikołaj Roznerski publicznie flirtuje...

Dziś sobota, 26.05.2018

Po 30 latach na jaw wyszły nowe fakty związane ze śmiercią Anny Jantar. Dramatyczne wyznania świadka

Nowe fakty na temat śmierci Anny Jantar


Nowe fakty w sprawie śmierci Anny Jantar

Mimo że od śmierci Anny Jantar minęło już niemal 40 lat, to wspomnienia o dramatycznym zdarzeniu wracają do Natalii Kukulskiej niczym bumerang. Wszystko za sprawą mediów oraz nowych publikacji, w których grupa badaczy lub fanatyków katastrof lotniczych odkrywa wstrząsające kulisy śmierci wybitnej artystki.

W najnowszej książce Jerzego DziewulskiegoO terrorystach w Polsce – zostały ujawnione szczegóły tragicznych wypadków lotniczych, w tym również katastrofy z 14 marca 1980 roku, która miała miejsce na warszawskim Okęciu. Przypomnijmy, że to właśnie wtedy zginęła matka Natalii.

80 procent ofiar tej katastrofy można było zidentyfikować, ciała były głównie przecięte na pół, prawdopodobnie od pasów bezpieczeństwa. Anna Jantar była charakterystyczna i wszystkim znana. Pamiętam jej gęste, piękne włosy, zakrywały połowę jej twarzy – powiedział w Świat i ludzie Jerzy.

Z innych opisów wiadomo, że Anna Jantar podczas feralnego lotu miała na sobie białe futro, co jest oczywiście kwestią dyskusyjną. Podczas wywiadu z tygodnikiem Dziewulski zaprzeczył, jakoby rozpoznał piosenkarkę po twarzy, jednak zwrócił uwagę na futro.

Zapewniam, że to futro nie było białe. Proszę pamiętać, że samolot wbił się w ziemię, wszędzie było pełno mułu. A to była na pewno ona. Jej widok będę miał przed oczami do końca moich dni – zdradził autor książki „O terrorystach w Polsce”.

Dla małej Natalii wypadek i śmierć matki były traumatycznym doświadczeniem, choć ból przyszedł dopiero w późniejszych latach. W dniu wypadku była zbyt mała zrozumieć co zaszło. Jak wyglądało ostatnie spotkanie Kukulskiej z Jantar?

Anna obiecywała sobie, że po raz ostatni zostawia córeczkę na tak długo. Bardzo nie chciała lecieć wtedy do Ameryki. Potrzebowa jednak pieniędzy na sfinansowanie operacji oczu Natalii i na urządzenie nowego domu. Natalia wręcz błagała mamę, by została w domu. Mała krzyczała: „Mamusiu nie jedź! Nie jedź!”. Natalia nie pamięta, jak mama tuż przed wyjazdem z domu na lotnisko wzięła ją na ręce i wyszeptała do ucha, że na pewno zdąży wrócić przed jej czwartymi urodzinami i przywiezie jej z Ameryki mnóstwo pięknych sukienek i zabawek. Nie pamięta jak babcia czytała jej listy do mamy – czytamy w tygodniku Życie na gorąco.

Myślicie, że dowiemy się czegoś nowego?

Ostatnie święta Natalii Kukulskiej z mamą. Smutna historia wyszła na jaw

Natalia Kukulska pokazała córkę. Tak urocza Laura świętowała pierwsze urodziny

Były policjant ujawnił drastyczne kulisy tragicznej śmierci Anny Jantar. Co na to Natalia Kukulska?

Czy Natalia Kukulska powinna nosić glany?Komentarzy: 8


maria & maria | 19 stycznia 2018, 08:38

ANNA JANTAR ZAWSZE ZOSTANIE W MEJ PAMIECI.TSK TEZ JEST ZE ZBYSZKIEM WODECKIM.BARDZO SZANUJE ICH MUZYKE I WOGOLE JAK LUDZI.NATALKA JEST TAKZE SWIETNA LUBIE JA.JEJ MAZ TAKZE.TO OK MA£ZENSTWO.DUZO LUDZI POWINNI BRAC Z NICH PRZYK£AD.POZA W£ASNIE DLACZEGO PISZE SIE ZE KTOS JEDT ZYDEM.KTOS PISZE.JA SIE DO£ACZAM.NIECH KAZDY PILNUJE SWEGO NOSA I ZYCIA A NIE SIE WPIEPRZA W INEGO ZYWOT!!!! NIE CIERPIE LUDZI KTORZY OBMAWIAJA,RYJA SWE PARSZYWE MORDY W NIE SWOJE SPRAWY.NONSZALANCKIE ELOKWENTNE BARANY!!!! NIENAWIDZE TAKICH LUDZI.POZA W CZYM MA CHODZIC UBRANA NATALKA LUB CA£Y SWIAT TO INDYWIDUUM KAZDEGO…,,LUDZIE LECZCIE SIE NA NOGI BO G£OWA JUZ NIE A,, SORRY TAKA MOJA OPINIA WCIAZ DRAZYCIE NIE WIEM W JAKIM CELU.ZYJMY WSZYSCY ALE SWOIM ZYCIEM.NIE INTERESUJMY SIE KIMS TO NIE £ADNIE TAK.POMAGAC POGADAC ALE NIE Z £APAMI DO INNYCH!!!! BO TO NIE FER I NIE PRZYSTOJI.JA TAKICH EXCESOW NIE ROBIE.NIE BADZMY PURYTANAMI. ..,UWAGA,, JEST TAKIE S£OWO I WTEDY POWINNI SIE WSZYSCY STANAC I POMYSLEC CZY JA NIE ROBIE KRZYWDY KOMUS.SA PRZYKAZANIA ZEBY NIE ROBIC DRUGIEMU NA Z£OSC.LUDZIE OPAMIETAJCIE SIE.TO TAK JAK ZNAK DROGOWY ,,NIE MA WJAZDU,, I WTEDY CO???!! MYSLCIE MYSLCIE.JEDEN PISARZ POWIEDZIA£ ZEBY ,,ROBIC W ZYCIU COS JEDNO A DOBRZE,,WIEC MYSLCIE I ZOSTAWCIE RESZTE BIEGOWI CZASU.TO ,,,BOG,,, STWORZY£ SWIAT I ON RZADZI.PAMIETAJCIE.MODLCIE SIE ZAWSZE DO NIEGO BO ON JEST KTOS I COS.NIE TYLKO JAK JEST BIEDA I POTRZEBA.ZYJMY SWOIM ZYCIEM I DAJMY INNYM ZYC.KOCHAJ BLIZNIEGO JAK SIEBIE SAMEGO.PAMIETAJCIE!!!! TO TYLKO Z MOJEJ STRONY UWAGA.POZA JEZUS TEZ BY£ ZYDEM.PAN TUSK TEZ JEST ZYDEM WIEC??!! LUDZIE ZAJMIJCIE SIĘ ROBOTA A NIE PIERDO£AMI!!!!


Gość art | 18 stycznia 2018, 21:33

ćo za różnica jakie miała futerko? Idiotyczny tekst.


Gość | 18 stycznia 2018, 17:47

To ciekawe, że jakikolwiek temat się zaczyna, zawsze kończy się nazywaniem kogoś żydem. Skąd to się w was bierze, ludzie?


Gość | 18 stycznia 2018, 16:06

Piszcie o Jarockiej German one też nie żyją.Byly takie święte że nie wolno o nich nic mówić i pisać?a Annę Jantar można cały czas gnoic?


Gość | 18 stycznia 2018, 15:42

Żydzie nudzisz się ? spójrz jak wygladasz?


Gośćbozenka | 18 stycznia 2018, 15:38

Święty glanc to napisał?piękny żydek?


Gość | 18 stycznia 2018, 15:28

A spójrz w lustro


Gośćja | 18 stycznia 2018, 15:14

jaka ta natalia brzydka


Dodaj komentarz
×