NewsyAnna Jantar umarła nieszczęśliwa. Przez zdrady męża wdała się w romans ze znanym muzykiem

Anna Jantar umarła nieszczęśliwa. Przez zdrady męża wdała się w romans ze znanym muzykiem

Anna Jantar nie była szczęśliwa z mężem. Mijają 44 lata od jej śmierci
Anna Jantar nie była szczęśliwa z mężem. Mijają 44 lata od jej śmierci
Źródło zdjęć: © Instagram
14.03.2024 09:58, aktualizacja: 14.03.2024 15:05

Mijają 44 lata od śmierci Anny Jantar. Piosenkarka miała zaledwie 30 lat. Ostatnie chwile jej życia nie były usłane różami. Historia artystki chwyta za serce. Jak co roku, zmarłą tragicznie matkę wspomina Natalia Kukulska.

14. marca 1980 roku doszło do głośnej katastrofy lotniczej, w której zginęła Anna Jantar. Wokalistka osierociła wówczas kilkuletnią córeczkę, Natalię Kukulską, która była owocem miłości z Jarosławem Kukulskim. Para była małżeństwem przez 9 lat. W ich życiu nie było kolorowo, zwłaszcza przed samą tragedią źle im się układało.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anna Jantar była zdradzana przez męża

O tym, że Anna Jantar umarła nieszczęśliwa dowiedzieliśmy się z jej pamiętników, których treść ujawniła Natalia Kukulska. Piosenkarka pisała tam, że nie była szczęśliwa w małżeństwie z Kukulskim i zamierzała je zakończyć. Mama Natalii Kukulskiej była zrozpaczona zdradami męża. Z tego powodu wdała się w romans z muzykiem z grupy Perfect. Natalia miała tylko 4 latka, gdy doszło do tych tragicznych wydarzeń. Wiele lat później odkryła zapiski ukochanej mamy. Piosenkarka ujawniła tam m.in. informacje o zdradach męża z Ireną Jarocką i Urszulą Sipińską.

Natalia powiedziała, że jej matka była nieszczęśliwa i bardzo zagubiona. Oddaliła się od męża i nie wyobrażała już sobie dalszego wspólnego życia. Jednak zawsze najważniejsza była dla niej córka. Dlatego decyzja o rozwodzie była dla niej taka trudna. Przyznała także, że i ona nie była święta. W jej życiu pojawił się mężczyzna, który stał się dla niej bardzo ważny - ujawnił w przeszłości znajomy Natalii w rozmowie z "Faktem".

Kim był kochanek Anny Jantar?

Artystka nawiązała bliższą relację z perkusistą zespołu Perfect, Wojciechem Morawskim. Para miała względem siebie poważne zamiary, więc Anna chciała jak najszybciej oznajmić mężowi, że to koniec. 

Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej 44 lata temu

Ponoć Anna Jantar wracała z nowego Jorku do Polski z myślą o rozstaniu z mężem. Nie zdążyła mu o tym powiedzieć. 14 marca 1980 r. w pobliżu lotniska Okęcie doszło do katastrofy, w której zginęło 87 osób, w tym uwielbiana przez Polaków Anna Jantar. 

Natalia Kukulska co roku w rocznicę śmierci Anny Jantar wspomina zmarłą matkę. Dziś udostępniła na Instagramie relacje innych osób, które upamiętniły datę zmarłej tragicznie artystki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także