NewsyNatalia Kukulska wypełnia życzenie swojej mamy! Czego Anna Jantar życzyła swojej córce?

Natalia Kukulska wypełnia życzenie swojej mamy! Czego Anna Jantar życzyła swojej córce?

Nowe fakty na temat śmierci Anny Jantar
Nowe fakty na temat śmierci Anny Jantar
Elwira Szczepańska

06.02.2019 10:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Natalia Kukulska wypełnia poruszające życzenie Anny Jantar. Zmarła artystka chciała, by jej córka przyjaźniła się z córką jej najlepszej przyjaciółki, Alicji Woy-Wojciechowskiej. Wokalistka uszanowała życzenie swojej zmarłej mamy. 

Natalia Kukulska, choć nie miała szans spędzić ze swoją mamą Anną Jantar tyle czasu, ile mogłaby chcieć, jest jej niebywale oddana. Szanuje życzenia i wolę tragicznie zmarłej artystki - niedawno wyszło na jaw, że spełniła nawet jedno z jej największych marzeń. Jantar chciała, by jej córka przyjaźniła się z dziećmi jej najlepszej przyjaciółki, Alicji Woy-Wojciechowskiej. W książce o Annie, Słońca jakby mniej, Woy-Wojciechowska wspominała:

Wiele lat temu postanowiłyśmy, że nasze córeczki będą przyjaciółkami. Były więc wspólne wakacje, wyprawy do teatru i cyrku, ogrodu zoologicznego. Pamiętam 3-letnią Natusię wdrapującą się na schody do mojego domu, trzymaną za rączkę przez swoją piękną, smukłą i elegancką mamę. Ania pomagała jej wchodzić krok po kroczku. Długo jeszcze na korytarzu snuła się delikatna smużka Charlie, jej ulubionych perfum. Godzinami rozmawiałyśmy o tym, jakie będą nasze dzieci gdy dorosną. Ania mówiła, że bardzo ważne są przyjaźnie z dzieciństwa. Po śmierci Ani często zabieraliśmy Natalię na wczasy z nami - pisała

Jak dzisiaj wyglądają relacje Natalii i córek Alicji?

Nasze córki są dla niej do dziś jak siostry. Dziś gdy patrzę na Natalię, dostrzegam wiele cech odziedziczonych po Ani. Bardzo przypomina matkę charakterem, sposobem bycia i ogromną wrażliwością. Urodzenie dziecka miało z pewnością w dorosłym życiu Ani przełomowe znaczenie – wyjawia Woy-Wojciechowska we wspomnieniach o Jantar

Natalia ustosunkowała się do tego życzenia co do joty. Nie tylko wypełniła wielkie marzenie swojej mamy, ale również zdobyła przyjaciółkę na dobre i na złe.

Prawda, że wzruszające?

  • Patrycja Woy-Wojciechowska - Warsaw Fashion Street 2017
  • Natalia Kukulska - pokaz Mariusza Przybylskiego
  • Natalia Kukulska dla WOŚP przekazała obraz z Anną Jantar
  • Natalia Kukulska - Bal Sylwestrowy w Zakopanem
  • Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka wygłupiają się przed aparatem
  • Natalia Kukulska - wybory samorządowe 2018
  • Natalia Kukulska pokazała nową sesję z córeczką
  • Natalia Kukulska ze zmarłym tatą
  • Natalia Kukulska w Dzień Dobry TVN
[1/9] Patrycja Woy-Wojciechowska - Warsaw Fashion Street 2017
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także