Sławomir zdradził, jak wyglądają jego kłótnie z Kajrą. Podczas jednej z awantur zniszczyli ważną pamiątkę. Co za temperament!

Sławomir i Kajra

Sławomir i Kajra

Sławomir w jednym z wywiadów opowiedział o tym, jak wyglądają jego kłótnie z Kajrą. Okazuje się, że zakochani potrafią ostro walczyć o swoje zdanie. Podczas jednej z awantur stłukło się sporo szkła. 

Sławomir kilka lat temu zadebiutował na scenie i od tamtej pory show-biznes stoi przed nim otworem. Piosenkarz podbił serca swoich fanów przebojem Miłość w Zakopanem, a ten utwór zdecydowanie był trampoliną do kolejnych etapów jego kariery. Płyty muzyka zaczęły sprzedawać się jak szalone, a on sam zyskał popularność, której chyba się nie spodziewał. Teraz ma już ugruntowaną pozycję w świecie muzyki i świetnie odnajduje się w nurcie rock-polo. Taneczne przeboje, które tworzy, są wielkimi hitami i nie może ich zabraknąć imprezach.

Muzykowi na scenie zawsze towarzyszy jego śliczna żona Kajra, która równie szybko podbiła serca fanów. Na koncertach śpiewa razem z mężem, ale przede wszystkim zachwyca swoją urodą. Zapewnia mu świetne chórki i zmysłową choreografię. Zakochani stanowią świetny duet nie tylko na scenie, ale także w życiu prywatnym. Wspólnie wychowują 5-letniego synka Kordiana, który powoli idzie muzycznymi śladami swoich rodziców.

Sławomir opowiedział o kłótniach z Kajrą

Sławomir i Kajra szturmem wdarli się do show-biznesu i cały czas cieszą się sporym zainteresowaniem fanów. Małżonkowie ku ich uciesze są bardzo aktywni w social mediach, gdzie zdradzają kulisy kolejnych projektów, ale także pokazują urywki ze swojej prywatności. Chętnie również udzielają wywiadów. W ostatnim z nich wokalista opowiedział o tym, jak wyglądają jego kłótnie z ukochaną.

Wydawać by się mogło, że Sławomir i Kajra to idealny duet i do kłótni im naprawdę daleko. Jednak muzyk zdradził w rozmowie z Plejadą, że są bardzo temperamentni, a po jednej takiej wymianie zdań zbiło się nawet sporo szkła. Zniszczeniu uległa jedna z cennych pamiątek:

Czasami mocno się kłócimy. I to o wszystkie aspekty naszej twórczości – muzyczne, teledyskowe, produkcyjne (…) Pamiętam, że gdy skończyłem piosenkę „Turecki pederasta” i pokazałem ją Kajrze, to kazała mi ją napisać od nowa. Strasznie nie chciałem tego zrobić, bo uważałem, że wyszedł mi dobry tekst. No i zaczęła się kłótnia! Kajra rzuciła szklanką i rozbiła szybę, za którą była nasza podwójna diamentowa płyta.

Małżonkowie świetnie się dogadują na scenie, ale widać, że obydwoje chcą bronić swojego zdania. Na szczęście jednak zawsze potrafią się dogadać i pójść na kompromis, a kryzys im niestraszny.


Sylwester w Polsacie 2020 - Sławomir i Kajra

Sylwester w Polsacie 2020 - Sławomir i Kajra

Sylwester w Polsacie 2020 - Kajra i Sławomir

Sylwester w Polsacie 2020 - Kajra i Sławomir

Sylwester w Polsacie 2020 - Kajra i Sławomir

Sylwester w Polsacie 2020 - Kajra i Sławomir

Komentarze

 • Gość Bubu pisze:

  Sławomir też aniolem nie jest. Jego partnerka taneczna odetchnęła z ulgą kiedy odpadli.

 • Viki pisze:

  Gosć Kajra niedenerwuj się bo bzdury piszesz

 • Marlon B pisze:

  W sumie to chyba fajni ludzie- jak i Sławomir, tak i Kaja sympatyczni grzeczni mili etc wszystkie superlatywy.

 • Gość Barbi pisze:

  Powiem tak nie przepadam za waszą muzyką, ponieważ nie są moje klimaty.A tak ogólnie to źle nie śpiewacie.Pozdrawiam was.

 • Gość ja pisze:

  Czasem na foto jest do siebie niepodobna tak podrobiona

 • Viki pisze:

  Kajra to nerwusek,szkoda Sławomira na nią,facet który może mieć każdą kobietę siedzi przy Kajrze,ona o tym wie i trzyma to tymi wstrętnymi pazurkami.Poza tym leci na kasę desperatka.

  • Gość pisze:

   Pewnie Ty bylabys lepsza dla Slawomira. Puknij sie w czolo dwa razy.Nie wszystko zloto co sie swieci.

  • Caryca pisze:

   CIebie to na 100 mógłby mieć.Pytanie czy by chciał,takiego pustaka.Widac ty z tych ,co to tak lubią wpieprzyć się w rodzinę.Nie martw się trafisz kiedyś na swego.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×