Sławomir i Kajra nagrali piosenkę z synem! 5-latek poradził sobie zawodowo. Gwiazdy pękają z dumy

Sławomir i Kajra

Sławomir i Kajra

Kajra i Sławomir stanowią wspaniały duet nie tylko na scenie, ale także w życiu. Małżonkowie wspólnie wychowują swojego syna, Kordiana. Dumna mama zdradziła, jaką przyszłość dla niego widzi. Okazuje się, że maluch ma już swój muzyczny debiut u boku rodziców. 

Kajra i Sławomir szturmem podbili świat show-biznesu i muzyczną scenę. Małżonkowie swój wielki sukces zawdzięczają przebojowi Miłość w Zakopanem. Od tej piosenki zaczęła się ich wielka kariera, która z każdym kolejnym rokiem nabiera rozpędu. Zakochani cały czas idą do przodu i wykorzystują swoje przysłowiowe 5 minut. Ciągle nagrywają nowe przeboje i pną się po kolejnych szczeblach kariery.

W ich przypadku sukces zawodowy poszedł w parze ze szczęściem w życiu prywatnym. Magdalena i Sławomir dogadują się ze sobą doskonale zarówno w pracy, jak i poza nią. Małżonkowie są praktycznie nierozłączni, a dotychczas najwięcej czasu spędzali w studiu nagrań lub podczas tras koncertowych. Nie stanęło to na przeszkodzie, by mogli cieszyć się rodzicielstwem. Karierę sceniczną udało im się połączyć z opieką nad 5-letnim synem Kordianem.

Kajra i Sławomir nagrali piosenkę z synem pt. Kordian

Kajra umiejętnie potrafiła połączyć macierzyństwo z karierą. Wokalistka i jej mąż w trasy jeździli zawsze ze swoim synkiem. Kilkulatek do trzeciego roku był karmiony piersią, dlatego nie rozstawał się z mamą. W jednym z wywiadów Sławomir opowiedział sporo o swoim jedynaku.

Kajra do trzeciego roku karmiła Kordianka piersią, więc jeździł z nami w każdą trasę. Jeździła z nami też kuzynka, która nam pomagała. Kajra pięknie to wszystko zorganizowała – wyznał Sławomir w programie Tok Szoł.

Okazuje się, że bycie blisko rodziców podczas pracy już owocuje, jeżeli chodzi o przyszłość ich syna i jego zainteresowania. Chłopiec miał okazję zadebiutować na najnowszej płycie, którą nagrali Kajra i Sławomir.

Synek wybierze taką drogę, jaką będzie chciał. Do show-biznesu trzeba mieć odpowiednią strukturę emocjonalną. Na razie jest malutki, cieszy go zabawa, muzyka. Choć muszę przyznać, że świetnie sobie poradził nagrywając z nami piosenkę ,,Kordian’’ na naszym najnowszym albumie. Jest bardzo z niej dumny, a my z niego – pięknie zaśpiewał. Lubi klocki, kosmos i cyferki. Jest uśmiechnięty i chciałabym, by ten jego uśmiech pozostał – resztę wybierze sam – powiedziała Kajra w rozmowie z Super Expressem.

Chociaż matka 5-latka podkreśla, że to od niego będzie zależało jaką drogę w przyszłości wybierze, to zdaje się, że Sławomirowi rośnie już godny następca. Jeżeli pójdzie w ślady rodziców, to sukces ma gwarantowany.


Sławomir i Kajra pokazali synka na scenie

Sławomir i Kajra pokazali synka na scenie

Sławomir i Kajra pokazali synka na scenie

Sławomir i Kajra pokazali synka na scenie

Sławomir i Kajra pokazali synka na scenie

Sławomir i Kajra pokazali synka na scenie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×