Sławomir i Kajra rozgadali się o swoim synu. Zdradzili coś, co na pewno zaskoczy fanów

Sławomir i Kajra

Sławomir i Kajra

Sławomir i Kajra udzielili wywiadu, w którym opowiedzieli o swoim synu. Jeszcze nigdy nie byli tak wylewni.

Sławomir i jego żona Kajra z wielkim przytupem weszli w świat show-biznesu. Ich przebój Miłość w Zakopanem okazał się tak wielkim hitem, że chyba nikt nie wyobraża sobie tanecznej imprezy bez tej piosenki. Po Sylwestrze Marzeń z Dwójką w 2017 roku, gdzie otworzyli wieczór swoim przebojem, scena muzyczna stanęła przed nimi otworem. Od tamtej pory ich grafik jest bardzo napięty. Kalendarz mają wypełniony po brzegi kolejnymi występami, sesjami zdjęciowymi oraz wywiadami. Fani cały czas chcą wiedzieć o nich coraz więcej.

W tym roku swoim występem uświetnili sylwestra, który został zorganizowany przez telewizję Polsat. Kajra jak zwykle zachwycała nienaganną figurą, smukłą talią, długimi nogami i wspaniałą kreacją, która podkreśliła wszystkie te atuty. Poza sceną muzycy stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. O swoim związku i łączącej ich relacji opowiadają bardzo chętnie. Zdradzają wiele szczegółów ze swojego życia, ale o synku mówią niezwykle rzadko. Należą także do tych gwiazd, które nie udostępniają wizerunku maluszka w sieci. Sławomir jednak postanowił uchylić rąbka tajemnicy.

Sławomir o synu. Ile lat Kajra karmiła Kordiana piersią?

Magdalena i Sławomir poznali się podczas studiów w szkole teatralnej. Uczucie wybuchło między nimi dopiero kilka lat później. Spotkali się w Stanach Zjednoczonych i tam rozpoczęła się ich wspólna droga. Pobrali się w 2011 roku, a w 2015 na świat przyszedł ich synek Kordian. Małżonkowie musieli więc zacząć łączyć rozwijająca się karierę z wychowaniem maluszka. Nie było to na pewno łatwe zadanie, ale poradzili z nim sobie śpiewająco.

Chociaż rodzice strzegą prywatności swojego syna, to ostatnio Sławomir bardzo rozgadał się o Kordianie. Małżonkowie byli gośćmi w programie Tok Szoł, który jest emitowany w Superstacji. Zapytani o syna powiedzieli wyjątkowo dużo.

Chłopiec towarzyszył im podczas wszystkich występów przez pierwsze trzy lata swojego życia. Okazuje się, że Magda nie mogła się z nim rozstać, bo ciągle karmiła go piersią.

Kajra do trzeciego roku karmiła Kordianka piersią, więc jeździł z nami w każdą trasę. Jeździła z nami też kuzynka, która nam pomagała. Kajra pięknie to wszystko zorganizowała – wyznał Sławomir.

Kajra dodała także, że wspaniale wspomina czas, który spędzili razem z synem podczas ciągłych wyjazdów. Na pewno nie było to łatwe, ale zarówno oni, jak i Kordian doskonale się bawili:

Ten czas w busie był czasem niezwykłym i niesamowitym. Objechaliśmy całą Polskę i to dwa razy. Był to bardzo napięty czas. W międzyczasie graliśmy w teatrze, nagrywaliśmy teledyski, a do tego maluszek wymagał ciągłej uwagi.

Trzeba przyznać, że małżonkowie nigdy wcześniej nie zdradzili tak wielu szczegółów z życia swojego syna. Jesteście zaskoczeni, że gwiazda tak długo karmiła synka piersią?


Tak wygląda syn Sławomira i Kajry

Tak wygląda syn Sławomira i Kajry

Tak wygląda syn Sławomira i Kajry

Tak wygląda syn Sławomira i Kajry

Tak wygląda syn Sławomira i Kajry

Tak wygląda syn Sławomira i Kajry

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×