Szukaj

Jak wygląda dziecko Sławomira i Kajry? Kordian ma dopiero cztery lata, a już idzie w ślady rodziców

Sławomir i Kajra

Sławomir Zapała i Magda Kajra Kajrowicz tworzą duet nie tylko na scenie, ale także w życiu prywatnym. Razem wychowują dziecko. Jak ma na imię? Ile ma lat?

Sławomir Zapała w 2006 ukończył studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Od tego momentu pojawił się w wielu filmach i serialach, wśród których warto wymienić tytuły takie jak m.in. Karol. Człowiek, który został papieżem, Ojciec Mateusz oraz Świat według Kiepskich.

Osiem lat później artysta wpadł na pomysł, który sprawił, że zdobył popularność. W 2014 roku wykreował postać sceniczną o pseudonimie SławomirRok później na YouTube pojawił się teledysk do debiutanckiego numeru Megiera. Oprócz artysty wystąpili w nim także: Ewa Kasprzyk oraz Krzysztof Kiersznowski.

Piosenkarz w krótkim czasie wydał też utwory takie jak Ni mom hektara oraz Aneta. Oprócz tworzenia muzyki wziął udział w programach rozrywkowych. Uczestniczył w szóstej edycji programu Taniec z gwiazdami, emitowanego na antenie Polsatu. Kilka miesięcy później pojawił się w kolejnej flagowej produkcji stacji, Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Jego jednym z największych przebojów Słaromira jest Miłość w Zakopanem, do której teledysk zadebiutował w sieci 23 kwietnia 2017 roku. Od tego momentu zdobył prawie 230 mln wyświetleń.

Zapała w październiku wydał drugi album studyjny. Promowały go utwory takie jak Weekendowy korsarz oraz Weselny Pyton. W teledysku do drugiego ze wspomnianych utworów wystąpił Krzysztof Ibisz, który wcielił się w rolę pana młodego (pisaliśmy o tym tutaj).

Sławomir Zapała i Magdalena Kajrowicz: jak się poznali?

Zapała w codziennym życiu może liczyć nie tylko na wsparcie fanów, ale także swojej ukochanej. Żona Sławomira to Magdalena Kajrowicz, znana lepiej pod pseudonimem Kajra. Małżonkowie poznali się w krakowskiej szkole teatralnej. Chociaż znali się wcześniej, uczucie między nimi wybuchło dopiero w Stanach Zjednoczonych.

Sławomir, gdy przebywał za oceanem, wszedł do baru, gdzie Kajra była kelnerką. Nie poznał dawnej koleżanki. Zagadał ją po hiszpańsku, bo jak powiedział później, wyglądała jak Portorykanka. Od tego momentu zaczęła się ich wielka miłość. W 2011 roku stanęli na ślubnym kobiercu.

Sławomir i Kajra 8 lat temu

Sławomir i Kajra 8 lat temu

Sławomir i Kajra: dziecko. Jak wygląda? Wiek

Sławomir i Kajra 9 września 2016 roku zostali rodzicami. Powitali na świecie syna, Kordiana. Chociaż rodzice strzegą prywatności chłopca, zdarza się, że wypowiadają się na jego temat. Tak jak w 2017 roku, gdy w rozmowie z Jastrząb Post powiedzieli, że dziecko towarzyszy im podczas wypełniania codziennych obowiązków:

Nasz synciu jest niesamowicie grzecznym chłopcem i współpracującym. Jeździ z nami również na plan czy w programie kibicuje też w garderobie i na co się z nim umówimy to tak jest. Jeżeli ma spać w godzinach koncertu to śpi, co do minutki mamy to ustalone – powiedzieli.

W tej samej rozmowie Kajra i Sławomir podkreślali, że Kordian jest bardzo grzeczny:

Płacze zawsze, jak jest głodny, a natomiast jak jesteśmy w pracy to przychodzą ludzie i mówią „O co chodzi? Coś z tym dzieckiem nie tak, bo jest tak cichy i spokojny”, a może po prostu lubi muzykę i to go cieszy. U mnie się nic nie zmieniło – zdradzili.

Jak wygląda Kordian Zapała? Artyści nieczęsto pokazują czterolatka. Zdarza się, że pokazują jego nowe zdjęcia. Tak jak w Dzień Dziecka, gdy Sławomir opublikował fotografię z dzieckiem. Chociaż nie widać jego twarzy, nie da się ukryć, że chłopiec rośnie jak na drożdżach.

Sławomir pokazał syna

Tak wygląda syn Sławomira, Kordian

Kordian często towarzyszy rodzicom podczas pracy. Ci starają się jednak, by czuł się komfortowo. Tak jak wtedy chłopiec nieoczekiwanie zadebiutował na scenie z muzykami. Dziecko Sławomira ma bluzkę, krótkie spodenki, a także czapeczkę z daszkiem. Rodzice zadbali o jego słuch, zakładając mu duże, wygłuszające słuchawki.

Sławomir i Kajra pokazali synka na scenie

Sławomir i Kajra pokazali synka na scenie

Jakiś czas później na Instagramie Kajry pojawiło się zdjęcie, na którym Kordian siedzi przy fortepianie, w ręku trzyma mikrofon. Widać, że już od najmłodszych lat próbuje poznać tajniki zawodu, który wykonują jego rodzice.

Tak wygląda syn Sławomira i Kajry

Tak wygląda syn Sławomira i Kajry

Wśród wpisów w social mediach nie brakuje ujęć, na których Kordian pozuje z rodzicami. Kajra pokazała moment, w którym chłopiec towarzyszy ojcu w ogrodzie. Mają na sobie luźne, robocze ubrania. Pozują tyłem do słońca, przez co wcale nie widać ich twarzy.

Sławomir Zapała z synem Kordianem

Sławomir Zapała z synem Kordianem

W domowym archiwum nie brakuje też kadrów, na których chłopiec pojawia się w towarzystwie mamy. Tak jak na tym, które zostało zrobione podczas wakacji. Chłopiec znajduje się w specjalnym nosidełku, umieszczonym blisko mamy.

Kajra zabrała synka na wakacje

Kajra zabrała synka na wakacje

Więcej zdjęć, na których widać dziecko Sławomira i Kajry zobaczycie w galerii. Chłopiec jest uroczy, prawda?


Sławomir pokazał syna

Sławomir pokazał syna

Sławomir pokazał syna

Sławomir pokazał syna

Sławomir pokazał syna

Sławomir pokazał syna

[bc_random_banner category=default]

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×