Sławomir i Kajra wprowadzają swojego synka do show biznesu! Maluch zadebiutował z rodzicami na jednej scenie! Internet oszalał!

Sławomir i Kajra - ślub

Sławomir Zapałą i jego żona Kajra od kilku lat tworzą przebojowy duet nie tylko w życiu, ale i na scenie. Okazało się, że ostatnio do rodziców dołączył ich mały synek Kordianek.

Sławomir Zapała zasłynął jako gwiazda TVP, a szczególnie koncertu sylwestrowego, podczas którego jedną piosenką porwał do zabawy całe Zakopane. Skoczna piosenka Sławomira – Miłość w Zakopanem, natychmiast stała się hitem sezonu, a sam artysta nieustannie wykonuje do znudzenia swój szlagier na każdym koncercie. Sławomirowi zawsze towarzyszy na scenie jego śliczna małżonka Kajra, która zapewnia mężowi znakomite chórki oraz zmysłową scenografię. Okazuje się, że para ma synka Kordiana, który nieoczekiwanie zadebiutował na scenie z rodzicami.

Na Instagramie żony Sławomira pojawiły się słodkie fotki z prób do koncertu, na zdjęciach pojawił się pierwszy raz słodki synek Sławomira – Kordianek.

Takie próby to ja rozumiem –  napisała Magdalena Kajrowicz

Sławomir choć kocha całym sercem polski show biznes, stara się chronić prywatność, nigdy wcześniej piosenkarz nie pokazywał zdjęć swojego potomka. Okazuje się jednak, że całe życie nie można bazować na jednej piosence, przyszła więc pora na młodą krew, rodzice postanowili wprowadzić synka w świat koncertowy. Malec podczas swojego debiutu scenicznego zrobił prawdziwą furorę. Zdjęcia chłopczyka rozczuliły cały internet.

Mały Kordianek już zaskarbił sobie sympatię wielu fanów,  natychmiast stał się kolejną gwiazdą disco polo. Pod zdjęciami z próby pojawiło się sporo miłych komentarzy od internautów.

  •  Sama słodycz
  • Ale słodziaki
  • Mały artysta Sławomir jak ulał

 Już wiadomo, że Sławomir ma godnego następcę

Sławomir Zapała nie pozwala żonie rozwinąć skrzydeł? To przez niego musiała zrezygnować z telewizyjnego show!

Przebojowy Sławomir Zapała został zwolniony z TVP! Wygryzła go uwielbiana przez widzów gwiazda śniadaniówki!

Sławomir Zapała i Kajra zrobili sobie niesmaczny żart z katastrofy smoleńskiej! Internauci oburzeni: “Przekroczyliście granice”

 


Sławomir i Kajra pokazali synka na scenie

Sławomir i Kajra pokazali synka na scenie

Sławomir i Kajra pokazali synka na scenie

Sławomir i Kajra pokazali synka na scenie

Sławomir i Kajra pokazali synka na scenie

Sławomir i Kajra pokazali synka na scenie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×