Krzysztof Ibisz pochwalił się trzecim ślubem. Komentarz jego byłej żony rozbił bank

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz wziął ślub po raz trzeci? Na Instagramie opublikował wideo, na którym pozuje u boku pięknej panny młodej. O chodzi?

Krzysztof Ibisz w ostatnich tygodniach mógł nieco zwolnić. Ze względu na epidemię koronawirusa w Polsce, produkcje, w których bierze udział, zostały wstrzymane. Prezenter zadbał o to, by umilić kwarantannę swoim fanom. Regularnie publikuje nowe posty w social mediach, w których ujawnia kulisy prywatności.

Jakiś czas temu pochwalił się w sieci kobietą swojego życia. To ona dba o niego od wielu lat. Mowa o mamie Krzysztofa, Mirosławie, z którą wybrał się na wycieczkę. Odwiedzili dom, w którym kobieta spędziła młodość.

Krzysztof Ibisz wziął ślub po raz trzeci?

Krzysztof Ibisz nowy post w sieci udostępnił w czwartkowy poranek. Pozuje u boku pani młodej, Magdaleny Kajry Kajrowicz. Chwali się obrączką, którą eksponuje przed kamerą. Powiedział, że chociaż nie myślał, że zdecyduje się na trzeci ślub, stało się inaczej:

Mówiłem, że nie zrobię tego nigdy po raz trzeci, a jednak. Jednak wszystko zależy do kobiety. Jak jest miłość, to jest szczęście i jest chęć na stabilizację – przekonywał Ibisz.

Część internautów nie może powstrzymać się od gratulacji. W komentarzach życzą szczęścia młodej parze:

  • Gratulacje Panie Krzysztofie! Szczęścia na wspólnej drodze życia.
  • Krzysiu „ nigdy” nie mów „ nigdy” Szczęścia dla Was Kochani. Wszystkiego dobrego.
  • Aaaaaaaa!! Cudownie!Krzyś! Najcudniejsze życzenia! Samej szczęśliwości i miłości nieustającej w każdym dniu i chwili! Bądźcie szczęśliwi!

Wpis skomentowała także była żona Krzysztofa, Anna Nowak-Ibisz. Jej wpis rozbił bank:

U CIBIE POWINNA FUNKCJONOWAĆ NOWA WERSJA ZNANEGO POWIEDZENIA made by Ibisz ; WYSZEDŁEM SIĘ ŻENIĆ – ZARAZ WRACAM. A szkoda , że nie pozwoliłeś swojej rodzinie ryżem rzucać – gotowanym. Taka nowa moda ślubna ! Iza Janachowska mi zdradziła. WSZYSTKIEGO DOBREGO NA NOWEJ DRODZE (zachowano pisownię oryginalną).

Warto dodać, że Krzysztof Ibisz i Kajra nie wzięli ślubu w prawdziwym życiu, a na planie teledysku do piosenki Weselny pyton, który pojawi się w sieci już w najbliższą sobotę.


Krzysztof Ibisz i Kajra wzięli ślub?

Krzysztof Ibisz i Kajra wzięli ślub?

Krzysztof Ibisz i Kajra wzięli ślub?

Krzysztof Ibisz i Kajra wzięli ślub?

Krzysztof Ibisz i Kajra wzięli ślub?

Krzysztof Ibisz i Kajra wzięli ślub?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×