Szukaj

Krzysztof Ibisz pokazał kobietę swojego życia. W długi weekend odbyli sentymentalną podróż w czasie

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz długi weekend postanowił spędzić ze swoją mamą. Udali się na bardzo sentymentalny spacer ulicami Warszawy i wspólnie odwiedzili dom, w którym wychowała się pani Mirosława.

Krzysztof Ibisz jest jedną z najbardziej znanych gwiazd telewizji. Prezenter od lat prowadzi najpopularniejsze teleturnieje, oraz największe wydarzenia kulturalne. Mężczyzna próbował swoich sił jako aktor, a za sobą ma także krótki epizod w polityce. W latach 1991–1993 był posłem na Sejm (I kadencji) z ramienia PPPP (Polskiej Partii Przyjaciół Piwa). Od wielu lat fani chętnie śledzą nie tylko jego zawodowe poczynania, ale także życie prywatne.

Gwiazdor zyskał sobie ogromną popularność również w social mediach, gdzie publikuje wiele zdjęć z domowego zacisza. Ze względu na pandemię koronawirusa wszystkie produkcje telewizyjne zostały wstrzymane, dlatego podczas kwarantanny mogliśmy podglądać, jak spędza wolny czas.

Z tego, że Ibisz obecnie bardzo dużo czasu spędza w domu, zadowolony był na pewno jego pupil. Świetnie wytresowany bulterier o wdzięcznym imieniu Nicpoń wyjątkowo często gości na Instagramie swojego właściciela.

Krzysztof Ibisz pokazała swoją mamę

Po zniesieniu kwarantanny prezenter w końcu mógł spędzić czas ze swoją ukochaną mamą. Długi weekend to świetny czas na nadrobienie rodzinnych zaległości, a piękna aura dodatkowo sprzyja spacerom. Również Krzysztof Ibisz nie chciał zmarnować błękitnego nieba i wybrał się w sentymentalną podróż. Dziennikarz razem ze swoją mamą Mirosławą, udał się na wycieczkę po warszawskim Mariensztacie i odwiedził dom, w którym kobieta spędziła swoją młodość. Na rodzinnym spacerze nie zabrakło oczywiście Nicponia, który pięknie pozował do zdjęcia.

Wspaniała niedziela i sentymentalny spacer po Mariensztacie. W tym domu na Bednarskiej 18 ( dwa okna po prawej) spędziła młodość moja Mama – czytamy pod zdjęciami.

To nie pierwszy raz kiedy dziennikarz dodał wspólne zdjęcie ze swoją mamą. Z okazji obchodzonego w maju Dnia Matki, pochwalił się pięknym kadrem z domowego archiwum. Teraz widać komu może być wdzięczny za takie świetne geny.


Krzysztof Ibisz z mamą Mirosławą

Krzysztof Ibisz z mamą Mirosławą

Krzysztof Ibisz z mamą

Krzysztof Ibisz z mamą

Krzysztof Ibisz z mamą – Dzień Matki 2019

Krzysztof Ibisz z mamą – Dzień Matki 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×