Kajra pokazała swojego słodkiego syna! Kordian rośnie w oczach!

Kajra Sławomir zapała

Kajra z okazji Wielkanocy postanowiła pokazać fanom swojego syna. Mały Kordian rośnie jak na drożdżach i nie przypomina już słodkiego berbecia. Na uroczym zdjęciu pozował ze Sławomirem. Jak wygląda syn króla rock-polo?

W polskim show-biznesie mało jest par, które żyją ze sobą w kompletnej zgodzie i nie trafiają na rozkładówki gazet z nagłówkami krzyczącymi o skandalu lub zdradzie. Sławomir Zapała i jego żona, Kajra, uchodzą za jeden z niewielu wyjątków. Fani zgodnie twierdzą, że są do siebie świetnie dobrani, a media zdają się podtrzymywać tę wersję. Wystarczy zresztą spojrzeć na ich wspólne zdjęcia, by widzieć ile szczęścia dają sobie wzajemnie i jak bardzo się kochają. W przeciwieństwie do wielu innych par, Kajra i Sławomir rzadko chwalą się prywatnym życiem, oddzielając je grubą kreską od tego, co robią zawodowo. Zdarza się jednak, że któreś z nich zrobi wyjątek.

Tym razem padło na Kajrę, która z okazji Wielkanocy pochwaliła się zdjęciem ukochanego i ich synka, Kordiana. Na Instagramie gwiazdy pojawiła się urocza fotka z chłopcem i jego ojcem. Kordian rośnie jak na drożdżach i kompletnie podbił serca fanów:

  • Tata i syn jak to ładnie wygląda ! ❤️
  • Jejkus pięknie, idealna rodzinka ❤️❤️
  • Rośnie mały Sławomir 🙂
  • Jakie kochane! życzę wam radosnych, spokojnych i oczywiście rodzinnych świąt
  • Piękny widok

Nie sposób się z tym nie zgodzić. Sławomir i jego syn faktycznie wyglądają razem wspaniale. 😉

Zobacz: Sławomir Zapała i Kajra zrobili sobie niesmaczny żart z katastrofy smoleńskiej! Internauci oburzeni: “Przekroczyliście granice”

Zobacz: Kajra skomentowała kreację Martyny Wojciechowskiej i skradła Internet. Tylko ona mogła to napisać!

Zobacz: Gwiazdy świętują Walentynki 2019! Joanna Koroniewska, Kajra, Agnieszka Hyży, Emilia Komarnicka, Kuba Wojewódzki, Ola Ciupa [DUŻO ZDJĘĆ]


Sławomir Zapała z synem Kordianem

Sławomir Zapała z synem Kordianem

Magdalena Kajra Kajrowicz opublikowała zdjęcie w bikini

Magdalena Kajra Kajrowicz opublikowała zdjęcie w bikini

Kajra i Sławomir - Walentynki 2019

Kajra i Sławomir - Walentynki 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×