Szukaj

Sylwester 2020 Polsat: Kajra wylaszczyła się na maksa! Z takimi nogami mogłaby walczyć o tytuł Miss Świata

Sylwester z Polsatem 2020 - Kajra

Sylwester z Polsatem 2020 - Kajra

Sylwester w Polsacie 2020: Kajra zaszalała ze stylizacją. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Tylko zobaczcie, jak wyglądała!

Domówka Polsatu przyciągnęła wiele gwiazd. Między innymi na scenie błyszczeli Sławomir i Kajra, ale tym razem żona muzyka stylizacją zaskoczyła wszystkich podczas sylwestra 2020. Tak się wylaszczyła, że mogłaby wystartować w wyborach na Miss Świata!

Sylwester z Polsatem 2020: Jak wyglądała Kajra?

Kajra i Sławomir szturmem wkroczyli do świata show-biznesu. Ich przebój Miłość w Zakopanem potrafi zanucić niemal każdy. Piosenka przyniosła im ogromną popularność, a ich kalendarz pęka w szwach. W normalnych warunkach małżonkowie niemal co weekend grają koncerty. Niestety pandemia spowodowała, że musieli nieco zwolnić i najtrudniejszy czas kwarantanny przeczekać w domu. Mało kto wyobraża sobie tegoroczną imprezę sylwestrową bez ich występu, więc nie mogło ich zabraknąć. Pojawili się w Polsacie. Na scenie był ogień, ale to stylizacja Kajry skupiła uwagę wszystkich.

Magdalena Kajrowicz na ostatnią noc w roku wybrała szmaragdową kreację w asymetryczne wzroy, której wycięcia w odpowiednich miejscach wspaniale uwydatniły atuty jej figury. Na stopy założyła niebotyczne, srebrne szpile z odkrytymi palcami.

Sylwester w Polsacie 2020 - Kajra

Sylwester w Polsacie 2020 – Kajra

Całość dopełniła wieczorowym makijażem. Włosy pozostawiła rozpuszczone, miękkimi falami spływały jej na ramiona. Nie da się ukryć, że wyglądała spektakularnie.

Potem nałożyła króciutką czarną sukienkę z głębokim dekoltem i tylko utwierdziła wszystkich w przekonaniu, że z takimi nogami mogłaby startować na Miss Świata. Zdjęcia w galerii.


Sylwester w Polsacie 2020 - Kajra

Sylwester w Polsacie 2020 - Kajra

Sylwester w Polsacie 2020 - Kajra

Sylwester w Polsacie 2020 - Kajra

Sylwester w Polsacie 2020 - Kajra i Sławomir

Sylwester w Polsacie 2020 - Kajra i Sławomir

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×