Sia została matką! Gwiazda pochwaliła się synem. Czy jest w związku?

Sia Furler adoptowała dziecko

Sia Furler adoptowała dziecko

Piosenkarka Sia Furler zdecydowała się na dziecko. Gwiazda udzieliła wywiadu, w którym zdradziła szczegóły. Czy jest w związku?

Sia, a dokładnie Sia Kate Isobelle Furler, od lat swoim wizerunkiem budzi kontrowersje. Autorka takich hitów jak Chandelier czy The Greatest, zasłynęła zasłaniając swoją twarz dwukolorową peruką. Parę lat temu wokalistka wyznała, że jest biseksualna i zdecydowała się wspierać środowiska LGBT. Na jakiś czas wycofała się z życia publicznego po tym, jak wyznała, że cierpi na ataki paniki oraz ma za sobą próbę samobójczą.

Słynna peruka ma również drugie dno. Piosenkarka twierdzi, że zakłada ją, ponieważ nie zależy jej na sławie i rozpoznawalności, a zasłaniające oczy pasma pozwalają jej zachować większą anonimowość i spokój podczas publicznych wystąpień.

[wp_quiz id=”861″]

Sia adoptowała dziecko

Do tej pory gwiazda wiązała się główne z mężczyznami, m.in. z muzykiem z zespołu Le Tigre. W 2016 roku, po dwóch latach małżeństwa, Sia rozwiodła się z Erikiem Andersem Langiem – realizatorem filmów dokumentalnych. Od tamtej pory wokalistka otwarcie mówiła o tym, że podjęła decyzję o byciu singielką do końca życia.

Gwiazda w najnowszym wywiadzie dla magazynu GQ wyznała również, że zaproponowała seks bez zobowiązań muzykowi Diplo.

Napisałam w tym roku do niegotakiego  smsa: „Hej, słuchaj, jesteś jedną z pięciu osób, które mnie pociągają seksualnie i teraz, gdy zdecydowałam się być singielką przez resztę życia i adoptowałam syna, nie mam czasu na relację… Jeśli jesteś zainteresowany seksem bez zobowiązań, daj znać.

Jak dowiadujemy się ze słów piosenkarki, w międzyczasie zaadoptowała dziecko.

Sia na koncercie

Sia na koncercie

Do tej pory DJ Diplo, który sam jest ojcem dwóch synów, nie odniósł się bezpośrednio do propozycji Sii. Przyznał za to, że nie jest idealnym kandydatem na partnera.

Myślę, że prawdziwie pokochałem swoje dzieci. Czasami czuję się samotny, miewam ataki depresji. Jednak moje dzieci kochają mnie i nie mogą ode mnie uciec. W przeciwieństwie do kobiety. Żadna dziewczyna nie wytrwa ze mną, bo jestem zbyt zajęty i niezbyt dobrym chłopakiem.

Może jednak propozycja piosenkarki przekona muzyka do zmiany zdania?


Sia w peruce

Sia w peruce

Sia

Sia

Sia

Sia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×