NewsyCórka Kasi Kowalskiej wyszła za mąż! Gwiazda pochwaliła się zdjęciem z przystojnym zięciem. Ale on jest HOT!

Córka Kasi Kowalskiej wyszła za mąż! Gwiazda pochwaliła się zdjęciem z przystojnym zięciem. Ale on jest HOT!

Kasia Kowalska
Kasia Kowalska
Krystyna Miśkiewicz

02.08.2022 13:00

Kasia Kowalska to wokalistka, która od wielu dekad bryluje na muzycznej scenie. Karierę zaczynała kilka dekad temu i cały czas utrzymuje się w czołówce polskich wokalistek. Od dawna już absorbującą pracę łączy z wychowaniem dzieci. Artystka jest mamą Oli, która jest już dorosłą kobietą, a także synka Ignacego, który ma już 14 lat. Gdy w Polsce zaczęła się pandemia koronawirusa gwiazda dostała bardzo złą wiadomość o stanie zdrowia swojej pociechy. Ola na co dzień mieszka w Londynie. Tam nagle trafiła do szpitala.

Dostałam telefon, że Olę zabierają do innego specjalistycznego szpitala, że jej stan jest krytyczny, że to jest jej ostatnia szansa… Jestem na wiele rzeczy wytrzymała, ale w tamtej chwili zawalił mi się świat. Po prostu masakra. Masakra… Niewiele pamiętam z tamtego czasu. To było cierpienie, którego nikomu nie życzę. Niewyobrażalny stres - mówiła artystka w rozmowie z Pani.

Najgorszy czas gwiazda i jej córka mają już za sobą. Ola doszła do siebie, a teraz tryska energią i wielkim szczęściem.

Kasia Kowalska pochwaliła się przystojnym zięciem

Kasia utrzymuje bardzo ciepłe relacje z córką. Chociaż na co dzień mieszkają z dala od siebie, to wakacje starają się spędzać razem, co gwiazda uwiecznia na zdjęciach. Tym razem podczas wyjazdu towarzyszył im niezły przystojniak. Piosenkarka postanowiła pochwalić się zdjęciem, na którym widzimy ją z zięciem. Na kolejnej fotografii pojawiła się jej córka z ukochanym.

Z opisu, który znalazł się pod kadrem można wywnioskować, że Ola zdecydowała się sformalizować związek. Kasia nie tylko nazywa chłopaka zięciem, ale także dodała wiele mówiące hasztagi.

#teściowaizięć #córkazmężem - podpisała fotografie.

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo gratulacji dla piosenkarki i Oli. Wygląda na to, że gwiazda ma znakomite relacje z mężem córki, a nam pozostaje czekać na to aż pochwalą się zdjęciami z ceremonii.

  • Ola Kowalska z mężem
  • Kasia Kowalska miała depresję
  • Ola, córka Kasi Kowalskiej kończy 23.lata. Nowe zdjęcia
  • Kasia Kowalska pokazała nowe zdjęcia z córką
  • Kasia Kowalska - dzieci
  • Kasia Kowalska z dziećmi, córką Olą i synem Ignacym – Top of the Top 2018 Sopot Festival
  • Kasia Kowalska z zięciem
[1/7] Ola Kowalska z mężem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także