Szukaj

On 32 lata, a ona? Shakira i Gerard Piqué urodzili się tego samego dnia! Które urodziny dzisiaj świętują?

Shakira i Gerard Pique

Shakira i Gerard Pique

Shakira i Gerard Piuqé obchodzą urodziny

Shakira i Gerard Piqué obchodzą dzisiaj urodziny. Parę połączyła nie tylko piłka nożna, ale i wspólna data urodzenia. Oboje się wodnikami urodzonymi 2 lutego!

Shakira i Gerard Piqué świętują dzisiaj swoje urodziny. Choć ciężko w to uwierzyć, seksowna Kolumbijka musi na torcie zdmuchnąć 42 świeczki, zaś jej partner o dziesięć mniej. Z okazji urodzin jednej z najpiękniejszych par w show-biznesie  postanowiliśmy przypomnieć historię ich pięknej miłości

Shakira i Gerard Piqué – jak się poznali?

Wokalistka i piłkarz poznali się w 2010 roku podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej. On występował w barwach Hiszpanii, która wówczas wygrała mundial, a ona nagrała hymn imprezy – piosenkę Waka Waka. Jak mówiła kilka lat temu, była to miłość od pierwszego wejrzenia:

Podczas Mundialu poznałam miłość mojego życia. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Oboje wiedzieliśmy, że już zawsze będziemy razem. Dla mnie występ podczas finałów jest wyjątkowo ważny. W ten sposób świętuję poznanie Gerarda.Kochamy się i zawsze będziemy razem.

View this post on Instagram

Felices fiestas! Happy holidays! Shak

A post shared by Shakira (@shakira) on

Patrząc na ich dotychczasowe życie, słowa Shakiry sprawdzają się – razem z Gerardem stworzyli modelowy związek partnerski. W 2013 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn, którego nazwali Milan, cztery lata temu artystka urodziła Sashę, a po rzekomym kryzysie w ich związku sprzed dwóch lat nie ma już ani śladu.

Oboje są bardzo zapracowani, lecz rodzina jest dla nich najważniejsza i starają się spędzać razem jak najwięcej czasu. Seksowna piosenkarka bardzo ograniczyła swoją karierę muzyczną i razem z dziećmi stara się podróżować za partnerem, który jest jedną z największych gwiazd FC Barcelony.

Oby więcej takich pięknych historii!

Dzieci Shakiry i Gerarda Piqué wyrosły i są nie do poznania! Zakochaliśmy się od samego patrzenia

Shakira może trafić do więzienia?! Prokuratura przyłapała ją na gorącym uczynku!

Polska gwiazda zmieniła się nie do poznania! Po metamorfozie można pomylić ją z Shakirą!


Shakira i Gerard Pique szantażowani sekstaśmą? fot. Facebook.com

Shakira i Gerard Pique szantażowani sekstaśmą? fot. Facebook.com

Shakira i Gerard Pique - urodziny

Shakira i Gerard Pique - urodziny

Shakira i Gerard Piqué

Fotografia: ONS

×