NewsyShakira i Gerard Pique spotkali się w sądzie ws. opieki nad dziećmi. Padł zupełnie nieoczekiwany werdykt! Piłkarz otwiera szampana

Shakira i Gerard Pique spotkali się w sądzie ws. opieki nad dziećmi. Padł zupełnie nieoczekiwany werdykt! Piłkarz otwiera szampana

Gerard Pique, Shakira
Gerard Pique, Shakira

02.12.2022 18:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Shakira Gerard Pique poznali się wiele lat temu na planie teledysku do piosenki Waka Waka. Od razu zostali trafieni strzałą amora. Choć nie sformalizowali związku, doczekali się dwóch synów: Milana i Sashy. W czerwcu tego roku media obiegła zupełnie nieoczekiwana wieść. Jak się okazało, rodzice chłopców rozstali się w atmosferze skandalu. Shakira miała znaleźć dowody na to, że jej wybranek zdradza ją ze sporo młodszą kochanką. Więcej przeczytacie o tym tutaj.

To młodsza dziewczyna, po dwudziestce. Studiuje i pracuje jako hostessa. Pojawienie się jej w życiu Gerarda doprowadziło do tego, że Shakira i Pique są teraz w separacji – magazyn El Periodico rozpisał się na temat nowej partnerki piłkarza.

Na tym rewolucje w życiu byłej pary się nie zakończyły. Pique przed kilkoma tygodniami zakończył pracę w FC Barcelonie. 35-latek we wzruszającym oświadczeniu podziękował kibicom, kolegom z drużyny i członkom sztabu.

Dziękuję moim kolegom z drużyny, kibicom, członkom sztabu, wszystkim pracownikom klubu. W życiu wraz z wiekiem zaczynasz rozumieć, że kochać znaczy też pozwolić odejść. Kocham Barcelonę z całego serca i właśnie dlatego myślę, że to odpowiedni moment, aby dać sobie trochę przestrzeni. Ale jestem przekonany, że wrócę tu w przyszłości. Mój dziadek uczynił mnie socio, kiedy się urodziłem. Urodziłem się tu i tutaj umrę – powiedział Katalończyk.

Shakira i Gerard Pique stawili się w sądzie

Dziś Kolumbijka i Katalończyk spotkali się w sądzie w Barcelonie, gdzie ustalili podział opieki nad dziećmi. Ku zdumieniu opinii publicznej, mimo konfliktu, doszli do porozumienia i wypracowali porozumienie. Prawnik piłkarza zaznaczył, że rodzicom chłopców zależy teraz na spokoju. Gerard nie wyklucza, że przeprowadzi się do Miami, gdzie wkrótce zamieszka Shakira. Wszystko po to, by móc się regularnie widywać z chłopcami.

Chcemy zakomunikować, że podpisaliśmy umowę, która gwarantuje dobro naszym dzieciom. Została ona zatwierdzona w sądzie w ramach czysto formalnego procesu. Naszym jedynym celem jest zapewnienie dzieciom jak największego bezpieczeństwa i ochrony. Ufamy, że ich prywatność będzie uszanowana. Doceniamy okazane nam zainteresowanie i mamy nadzieję, że dzieci chłopcy mogli teraz kontynuować swoje życie w bezpiecznym i spokojnym otoczeniu – brzmiała pozostała część oświadczenia.

Gratulujemy zdrowego podejścia do tematu.

  • Shakira i Gerard Piqué na imprezie w Nowy, Jorku
  • Shakira i Gerard Piqué w Nowym Jorku
  • Shakira i Gerard Pique
  • Gerard Pique i Shakira z synami
  • Gerard Pique i Shakira - synowie
  • Gerard Pique i Shakira z synami
  • Shakira i Gerard Piqué pozują razem
[1/7] Shakira i Gerard Piqué na imprezie w Nowy, Jorku
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także