Jej dalsze życie uczuciowe potoczyło się całkiem nieoczekiwanie. Dość szybko zaprzyjaźniła się z Gerardem Piqué i weszła z nim w związek. Nie przeszkadzało jej nawet to, że środkowy obrońca FC Barcelony jest młodszy o 10 lat. W 2013 roku para doczekała się pierwszego dziecka: syna Milana. Dwa lata później urodził się jego brat, Sasha.
Niestety światowe media obiegła smutna informacja.
Shakira i Gerard Piqué się rozstali. Dlaczego?
Hiszpański magazyn El Periodico podał, że para rozstała się po dwunastu latach. Mężczyzna rzekomo zdążył się już wyprowadzić od partnerki i wprowadzić do swojej prywatnej kawalerki w Barcelonie. Do zakończenia związku doszło po tym, gdy Shakira przyłapała Gerarda na zdradzie z inną kobietą. Piłkarz chyba niezbyt przejął się tą sytuacją. Wspomniane pismo podało, że obecnie cieszy się urlopem u boku kolegi z drużyny, Ricarda Puiga, w najlepsze bawiąc się nocnych klubach Bling Bling i Patron w Barcelonie.
Być może w związku pary działo się źle już wcześniej. Na początku bieżącego roku Shakira mówiła, że nie chce sformalizować swojego związku z hiszpańskim partnerem.
Być może powód był jednak zgoła odmienny... Co myślicie na temat tej sytuacji?