Z „Seksu w wielkim mieście” znika jeszcze jedna z czołowych gwiazd. Zabraknie nie tylko Samanthy

Seks w wielkim mieście

Seks w wielkim mieście

Kontynuacja Seksu w wielkim mieście. Kogo zabraknie w nowym sezonie? Oferty występu nie przyjęła nie tylko Kim Cattrall, która przez lata wcielała się w postać Samanthy. W premierowych odcinkach nie będzie jeszcze jednej postaci, bez której wielu widzów nie wyobraża sobie serialu.

Już od dawna fani Seksu w wielkim mieście spekulowali o kontynuacji serialu. Opowieść o czterech przyjaciółkach mieszkających w Nowym Jorku, które dzielą ze sobą wszystkie swoje troski i sekrety, jest jedną z najbardziej kultowych telewizyjnych produkcji. Premierowe odcinki emitowano do 2004 roku. W styczniu stacja HBO poinformowała, że już za kilka miesięcy ruszą prace na planie nowego, ostatniego sezonu hitu. Zapowiedzią nadchodzących odcinków pochwaliły się także gwiazdy.

Widzów i bohaterów czeka sporo zmian. Nie wszystkie postaci pojawią się na ekranie. Już teraz wiadomo, że zabraknie wyzwolonej i zabawnej Samanthy (Kim Cattrall). Kto ją zastąpi? Jedni spekulują, że właścicielka agencji PR zostanie uśmiercona – przegra walkę z nowotworem, z którym walczyła w ostatnim sezonie. Pojawiają się też głosy, że Samantha wyjedzie za granicę, a jej miejsce w obsadzie zajmie Jennifer Lopez.

Dyrektor programowy HBO, Casey Bloys, na pytania fanów o wątek Samanthy odniósł się publicznie:

 Tak jak w prawdziwym życiu, ludzie pojawiają się w twoim życiu i odchodzą. Przyjaźnie zanikają i pojawiają się nowe przyjaźnie. Myślę, że wszystko to wyznacza pewne etapy, prawdziwe etapy w życiu. Oni próbują opowiedzieć szczerą historię o byciu kobietą po 50-tce w Nowym Jorku. To wszystko powinno wydawać się naturalne, a przyjaciół, których masz, kiedy masz 30 lat, możesz już nie mieć, kiedy masz lat 50.

Kto nie zagra w kontynuacji Seksu w wielkim mieście?

Zdjęcia do serialu mają ruszyć jesienią w Nowym Jorku. W kontynuacji Seksu w wielkim mieście zostaną poruszone współczesne problemy takie jak pandemia koronawirusa, która zrujnuje kilka biznesowych planów głównych bohaterek. Zobaczymy, jak z COVID-19 poradzi sobie Carrie Bradshaw i jej przyjaciółki.

Samantha nie jest jedyną postacią, której ma zabraknąć na ekranie. Do fanów serialu właśnie docierają kolejne złe wieści. Page Six, które jako pierwsze nieoficjalnie podało do wiadomości publicznej informację o powrocie serialu, podaje, że w kultowej produkcji ma zabraknąć także ukochanego Carrie, czyli Mr Biga.

Chris Noth, który wcielał się w jedną z czołowych postaci, podobno nie przyjął oferty występu w nowym sezonie. W dwóch filmach, które pokazywały przygody czterech bohaterek, zakochani wzięli ślub, jednak mieli problemy małżeńskie. W tej sytuacji rozwiązanie problemu nieobecności Mr Biga wydaje się bardzo proste.

Swojego ukochanego straci także Miranda. W serialu nie zagra już David Eigenberg, który wcielał się w postać Steve’a Brady’ego.

Nadchodząca seria Seksu w wielkim mieście ma składać się z 10 odcinków i być zatytułowana And Just Like That.


Chris Noth - Mr. Big

Chris Noth - Mr. Big

Actor Chris Noth aka Mr. Big, wearing a flashy silver suit, walks to the set of his latest movie

NEW YORK CITY - SEPTEMBER 04: Actor Chris Noth aka Mr. Big, wearing a flashy silver suit, walks to the set of his latest movie "Sex and the City 2" filming in West Village in New York City, New York on September 4, 2009 (Photos by Christopher Peterson/BuzzFoto.com) Buzz Foto LLC http://www.buzzfoto.com/ 1112 Montana Ave Suite 80 Santa Monica CA 90403 1 310 441 4464 1 310 980 8822 1 310 691 3888 *** Local Caption *** Chris Noth

Chris North wraz z żoną, Instagram

Chris North wraz z żoną, Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×